Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vidéken hogyan lehet ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéken hogyan lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Budapesten vannak csak meleg szórakozóhelyek, melegbárok, stb. Vidéken semmi nincs, legalábbis Kaposváron tuti semmi.

És társkeresőn gondolom nincs fenn mindenki, aki akár még ismerkedne is. Olyan kevesen vannak, akik felregisztráltak, főleg akik tényleg közel lennének. Más ötlet?



2022. jún. 26. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Én a helyedben elköltöznék vagy Budapestre vagy inkább Nyugat-Európába, és nem csak az ismerkedés miatt.
2022. jún. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vidékilányok.hu
2022. jún. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Budapest tényleg a bűn "melegágya", ha melegen nézzük:DDD

Szerintem németország tárt karokkal vár, mert télen fűtésük nem lesz;)

2022. jún. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kaposváron kevesebb a lehetőség az tuti, én hetero vagyok, de az se könnyű, homo vonalon gondolom még nehezebb. 44F
2022. jún. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!