Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nemzethyes stylusra váltané...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nemzethyes stylusra váltanék, tovább növelhetném a sikereimet a fehérnépek körében?

Figyelt kérdés

Ray banemet karikás ostorra cserélném, menőn belőtt hajam mellé bajuszt növesztenék. A BMW-mre ragasztanák egy nagy Magyarországos matricát, és beszereznék egy "ISPÁN-01" rendszámtáblát a szélvédő mögé. Na és a választékos, kiphinomult kifejezéseket, mint "csajleányok" "lányhölgyek" "sexy ladyk" száműzném a szótáramból a "vászoncseléd" vagy "fehérszemély" javára.


Ismerkedésnél menő csizmában a csaj elé toppannák, megpödörinteném a bajszomat, és cserdítenék egyet a karikás ostorommal. Aztán a markomba köpnék, ahogy egy erős, egészséges vitézlő férfiember teszi, és ezt szavalnám el a vászoncseléd hölgyszemélynek:


"Ihajj csuhajj instállom, én vagyok a kandúr,

Igaz magyar zsivány, akit ismer minden pandúr!

Csábításban jeles, büszkén toppan eléd,

Omoljál a karjába, hetyke vászoncseléd!"



2022. jún. 26. 19:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.
2022. jún. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noren1989 ***** válasza:
87%

1, akkor menő az egyedi rendszàm, ha rendesen fennvan a helyén.


2, kiengedtek megint?


3, meglett a gyógyszered?

2022. jún. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1-eske, csak azért vagy féltékeny, hinnye ripityom, mert nem neked jutott eszedbe ez a vászoncseléd hódításai módozat. Avagy nem tetszik a nemzethyes, konzervatív csábítás? Ki kéne űzni az ilyet a vármegyéből, kutyafattya!
2022. jún. 26. 19:35
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Neharagudj de én mindig is bohócoknak tartottam a mai nagy magyarkodókat.
2022. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a vászoncselédezést még gondold át.
2022. jún. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.
2022. jún. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

Nekem van csak hányingerem ettől a stílustól?


(Tudom, hogy csak gyenge ZS kategóriás trollkodásnak szánt dolog, de akkor is annyira rossz, hogy az már fáj.)

2022. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért megnézném, ahogy ez a jelenet lejátszódik Mr. Monszum, a Dominant Alpha Male (egy nemzethy turulszarral felkent szittya hős nem alkalmaz hunglisht!) és Budaházy Edda között. :D
2022. jún. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

Ez egyre rosszabb.

Szerencsére a 21.században már egy nő nyugodtan felképelhet, ha így mered már csak nevezni is,amiket írtál :D

2022. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
én jót röhögtem, már megérte 😃
2022. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!