Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nagyon sikertelen 37 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon sikertelen 37 éves férfinak érdemes fesztiválokra mennie mert ott összejöhet egy fiatal csinos nővel legalább egy éjszaka?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon sikertelen vagyok valami miatt a nőknél, lehet a külsőm nem tudom....de jó lenne ilyen nagyon csinos nővel legalább egy éjszakát együtt lenni mint a soundon van..

Gondolok arra hogy alkohol és egyéb szerek hatása alatt lesznek és így legalább egy éjszaka összejöhet vagy talán bekenhetném pár nőnek a hátát..


Jó lenne ilyen nőket csókolgatni, játszani velük erre eléggé vágynék

[link]


pl.

[link]


2022. jún. 30. 13:36
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Gusztustalan, hogy ittas (és emiatt kiszolgáltatott) nőkre akarsz vadászni fesztiválokon. Szerintem maradj otthon és növessz gerincet.
2022. jún. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mentél a VOLT-ra, az közelebb volt szerintem.
2022. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Te most nemi erőszakra készülsz konkrétan?
2022. jún. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
23. Dehogyis...csak akkor ha beleegyezik (mondjuk hallgatás beleegyezés)
2022. jún. 30. 16:03
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nagyon nem... Ha nincs beszámítható állapotban, akkor az bizony erőszak, akkor is ha látszólag akarja!


Pl. húztam már én ki bokorból olyan csajt, aki ahogy magához tért, rögtön smárolni és b..ni akart, ráadásul nagyon direkt, rámászós stílusban. De közben látszott, hogy világát nem tudja. Visszavittem a szállására. Másnap józanul fel sem ismert.

Ha éltem volna a lehetőséggel, akkor lazán feljelenthetett volna...

2022. jún. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
25. De így könnyen lehet védekezni hogy én úgy értelmeztem hogy akarja..neked nincs kompetenciád megítélni hogy mennyi pia van benned és mennyire akarta vagy nem
2022. jún. 30. 16:21
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

De nem érted cseszd meg, hogy ilyet miért bűn csinálni? Attól függetlenül, hogy elkapnak-e?!


Továbbá egy hétpróbás gyökér vagy, ha te azt szexnek nevezed ami egy súlyosan részeg / kábszis csajjal van. Csak azt remélem, hogy ezek a vágyfantáziák szintjén maradnak meg nálad.

2022. jún. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
92%

197. § (1) Szexuális erőszakot követ el, és bűntett miatt két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő, aki

(...)

b) más védekezésre vagy akaratnyilvánításra képtelen állapotát szexuális cselekményre használja fel.

2022. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
97%

#25 vagyok. Igenis van kompetenciád megítélni. Ha például valaki nem képes összefüggő mondatokban kommunikálni és csak támolyogni tud, az nincs beszámítható állapotban.

Mellesleg, egy ilyen nő kb. egy guminővel megegyező szexuális élményt képes nyújtani. Biztos, hogy megéri?

2022. jún. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
9%
Személy szerint bármennyire is nem vagyok nekrofil, nagyon rossz irányba halad az a világ, ahol ittas, drogos csajok ráfoghatják bárkire, hogy megerőszakolta őket egy ilyen cikkelyre hivatkozva.
2022. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!