Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pontoznád magad? Jó fogás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontoznád magad? Jó fogás lennél egy ellenkező nemű számára?

Figyelt kérdés

Így képzeltem:


Külső 7/10

Belső 8/10


Jó tulajdonságaim: Megértő vagyok, kedves és jól főzöm

Rossz tulajdonságaim: Makacs vagyok és önfejű


22L


Ez rám igaz :D

Ti jöttök.


2022. júl. 2. 22:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Megtehetném, de nem hiszem, hogy valós képet adna rólam, szóval hagyjuk is. :D
2022. júl. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%

Külső: 3,5/10

Belső: 0/10 (Rájöttem, hogy semmi jó nincs bennem.)


29F

2022. júl. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen 10/10, 10/10 annak aki szeret :)
2022. júl. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Burok: -10

Mag: 8

2022. júl. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Külső 6/10

Belső szintén.


Jó tulajdonságaim: ha kérnek tőlem valamit igyekszem 100%osan teljesíteni

Igyekszem figyelni azokra, akik fontosak nekem, az igényeikre, a közös időre, a problémáikra. Hűséges vagyok és kitartó. Jó hallgatóság vagyok, de sok témában meg tudok nyilvánulni, tehát beszélgetőtársnak is alkalmas vagyok. Érdeklődő vagyok és nyitott. Ritkán ígérek, de azt mindig betartom. Megbízható vagyok és könnyen alkalmazkodom új társasághoz, új emberekhez. Hamar megkedvel a többség. Nem vagyok féltékeny típus, szabad teret hagyok a másiknak.


Rossz: türelmetlen vagyok és könnyen lefáraszt a szociális élet. Ha nem fektetek külön energiát a kapcsolatokba, bármilyen emberi kapcsolatba, akkor könnyen szeparálódok, mert nincs nagy igényem a társaságra. Remekül el vagyok egyedül. Sőt időről időre igénylem is az elvonulást. Alapvetően önző vagyok, vagy talán inkább figyelmetlen, de igyekszem megtanulni, mire vágyik a másik, mit szeret és tudatosan úgy alakítani a szokásaim, hogy mindkettőnknek jó legyen. Nekem az ilyesmi nem jön ösztönösen. Sok autisztikus dolgom van, amit nem feltétlenül könnyű kezelnie a másiknak. Nem szeretek főzni, bár tudok. Konfliktus kerülő vagyok, szóval bár nagyon küzdök a javulásért, jellemzőbb a bili egyszerre történő kiborítása, mint a rendszeres, aktuális probléma megoldás. Szétszórt vagyok. Szociális téren rengeteg a gátlásom, egészségtelen szinten szorongok másoknak természetes helyzetekben is, amit sokan szintén nem értenek, nem képesek kezelni. Sokszor halogatok, az utolsó pillanatban oldok meg mindent, bár mindig, minden időre kész. Az empátiám elég alacsony az emberek felé.


Tehát, egy érzelmes, bújós "te vagy a világ közepe" féle férfinak és/vagy precíz, tudatos férfinak egy rémálom lennék valószínűleg.

2022. júl. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Külső:7

Belső :9


29/F

2022. júl. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Külső: 7/10

Belső: 6/10


Jó tulajdonságaim:

Külső: mindig gondolok a szeretteimre és igyekszem őket meglepni dolgokkal, vasakaratom van, így szavahihető vagyok és nem csapongok, szeretek dolgokat egyre jobban és igényesebben csinálni, tanulni



Rossz tulajdonságaim:

nem a türelmemről vagyok híres, gyakran a gondolataimba merülök és elkalandozom egy számomra épp érdekesebb világban, ha egy személy nem érezteti velem folyamatosan, hogy szeret vagy ha a munkámmal kapcsolatban nem kapok folyamatosan visszacsatolást arról, hogy jól csinálom, amit csinálok, magyarul ha úgy érzem, hogy nincs fejlődés és nem haladok semerre, akkor hajlamos vagyok hagyni a faszba az adott dolgot és keresni egy melegebb közeget, lelkiismeretfurdalás nélkül


26n

2022. júl. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
43%

9,999+/10 belső, 7/10 külső.


Mindent megértek. Leírhatatlanul tisztán és magas szinten tudok szeretni. Teljesen együtt lehet velem működni mindig, minden témában. Sosem érzek negatívot, sose vagyok feszült, dühös, makacs, sértett, stb. Szuper stabil vagyok spirituálisan, mentálisan, és anyagilag.


Van rossz, leírni is nehéz lenne, de ezeket egy ember nem látja, nem fogja fel, és szavakba önteni is nehéz lenne akár csak egy dolgot is.

2022. júl. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Az a külső nem kell oda sry :D
2022. júl. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
86%

Külső 8/10

Belső 5/10


Jó fogásnak tűnök elsőre, de senkivel nem tudunk lelkitársakká válni.

2022. júl. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!