Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha igazak lennének azok a női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha igazak lennének azok a női elvárások, amiket az itteni férfiak mondanak, (külső, egzisztencia, jövedelem stb.) akkor a férfiak kb. 60 százaléka szingli lennne?

Figyelt kérdés
Szerintem itt bukik a legtöbb incel elmélet...
2022. júl. 4. 15:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%

Hol élsz? Dolgoztál pl olyan munkahelyen ahol több 100 férfit láttál? Vagy laktál lakótelepen?


Mert akkor tudnád hogy rengeteg az egyedülálló férfi. 500 bòl 450.

2022. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1. Nagyon sok férfi között mozgok és szinte mindenki már házas...
2022. júl. 4. 15:43
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Az itteni férfiak valószínűleg nem jól lövik be magukat

mikor táskeresésbe fognak.Mindenki szép és vékony nőt akar,

miközben ő maga sem üti meg ezt a szintet.

Meg lehet nézni az ilyen kapcsolatokat,házasságokat.

Mikor a férfi pénzel kompenzálja ezeket,mert ragaszkodik

hogy neki bizony bombázó nője legyen.

Aztán leéli úgy az életét,hogy soha nem kap valódi kedvességet,

szerelmet, és a végén már csak a marakodás megy a vagyonért.

Rengeteg ilyet láttam már, hogy előre borítékolható volt a vége.

De valahogy a férfiaknak sem az tűnik fel elsőként a nőben

hogy milyen kedves és szép belső kisugárzása van...

Ugyanez fordítva is igaz persze, mikor egy nő a könnyebb élet

reményében eladja magát egy pénzes palinak.

2022. júl. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Csak férfi munkatársaim vannak. Mindegyiknek van párja. Talán egynek nincs, de alkalmi kapcsolatai vannak.

Ha ezek az elvárások igazak lennének, akkor a 60%-kal alábecsülted szerintem. Olyan 70-80 lenne inkább

2022. júl. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen férfi munkahelyen dolgozok. A legtöbbünknek van párja, családja. Fizikai dolgozók vagyunk, nem vagyunk gazdagok sem. A kis incel elméletek csak arra szolgálnak, hogy nehogy magukba kelljen nézni az illetőknek. Mást hibàztatni elvégre mindig könnyebb.
2022. júl. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Itt az utcánkban és a környező 1-2 utcában például egy férfi és egy nő él egyedül csupán, mindketten elváltak. A többiek kortól és anyagiaktól függetlenül - de tényleg mert van palota és viskó is - párban élnek.

Kollégák dettó, ismerősök dettó.

2022. júl. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

1. Pl. egészségügyben dolgozok, rengeteg a 250 nettó vagy alatti jövedelmű szakdolgozó (mentőápoló, szakápolók műtős segédekkel, beteg hordók, mentőtisztek stb)

És van közöttük elég sok nem jó pasi, pocakosak, köpcösek és társai mindegyiknek van barátnője, felesége

2022. júl. 4. 15:50
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Alapbol hazas a 15 ev felettiek fele. Ezenekivel vannak bejegyzett es be nem jegyzett elettarsi kapcsolatok. Boven 80% felett vannak azok, akiknek eppen van kapcsolatuk es ennel is joval tobben vannak azok, akik alkalmasak kapcsolatra. Egy igen vekony, hangos, jajveszekelo, fotelforradalmar reteg van, aki emberkent nem meltoztatik viselkedni, de not akar dugni. Persze nem a sajat kretensegukben latjak a problema okat, hanem felvatva operalnak kulcsszvakkal, mint szepseg, penz, fizikai meretek stb.
2022. júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

A kollégáimat elnézve...hát 8-ból csak 1-nek nincs senkije.

Az a 7 aki pedig van, ők a saját szintjükön lévő nővel jöttek össze.


Szóval egyik sem az a kimondott karcsú gyönyörűség.


Sok ember 2 dolgot tehet.

1. lejjebb adja az igényeit, próbál a belsőre koncentrálni, talán bele is szeret és ha mákja van megszépül az illető...

2. nem adja lejjebb az igényeit, és inkább marad egyedül.


Ha kinézek előttünk az utcára, rengeteg olyan férfit látok akinek van barátnője, de tény és való , hogy egyik sem az a modell alkat, meg azok a tinderesek többsége

2022. júl. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk a cégnél 15 ember dolgozik, nők férfiak vegyesen.


30-50 közötti korosztály.


10 ember házas, 3 elvált mind a háromnál van gyerek is, és van 2 egyedülálló. (egyik én)


És igen most így összeszámoltam 11 férfi van, abból 9 pocakos, illetve túlsúlyos, vagy ilyen löttyedt testű tudod olyan izomtalan kb. de 7 házas és 2 elvált.

A 4 nőből 1 van aki jól néz ki, ő tényleg jól néz ki, de sajna van gyereke, így ha lett is volna nála esélyem, köszönöm de gyerek miatt nem.

A másik 3 nő házas , 2-nek a férje szintén ilyen löttyedt testű, de itt a nők sem azok a szépségek.


És vagyunk 2-en egyedülállók talán a legfiatalabbak, 32-36 és hát igen, vannak igényeim, de én is odafigyelek magamra, de sajna túl jóképű nem vagyok.

Viszont én inkább maradok egyedül, de az igényeimet nem adom lejjebb.

2022. júl. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!