Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ismerkedjek koncerteken,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek koncerteken, fesztiválokon?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon visszahúzódó voltam és nem mertem ilyenekre járni viszont most már nagyon is szeretek, viszont az elkövetkezőkre egyedül fogok menni és eddig haverjaim nagyon jól tudtak engem ösztönözni és segíteni hogy mit mondjak( eddig nem sok sikerem volt, de nem 0) de nyilván nem támaszkodhatok mindig rájuk szóval tudnátok tippeket adni?

2022. júl. 4. 16:15
 1/1 anonim ***** válasza:
64%
Te nem ismerkedni akarsz, hanem not felszedni ugy, hogy nem is tudsz ismerkedni. Fabol vaskarika.
2022. júl. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!