Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek adtam lejjebb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek adtam lejjebb az igényeimet vagy maradjak örökre egyedül?

Figyelt kérdés

38 éves férfi vagyok. 12 éve nem volt barátnőm, csak pár futó kaland, de semmi komoly nem alakult ki. A leghosszabb kapcsolatom 8 évig tartott, majdnem házasság lett a vége de kiderült hogy megcsaltak, azóta mintha eltörött volna bennem valami. Kb egy éve megismertem egy nálam 10 évvel fiatalabb lányt akivel majdnem alakult is valami, de kiderült hogy párja van, néha még beszélünk de már csak mint barátok.


Több lehetőségem is lett volna ismerkedni ez alatt a 12 év alatt, mivel több nő is jelezte hogy tetszem neki, de sajnos nekem egyik sem volt az esetem, mivel nekem csak a vékony gyermektelen és nálam fiatalabb nők tetszenek. Sportolok, magas vagyok 190 felett és már írtam ki ide kérdést régebben a kinézetemmel kapcsolatban. Többségében pozitív visszajelzések jöttek. Zenélek így adott a baráti kör, de sajnos ott ismerkedni nem tudok mert már mindenki kapcsolatban van vagy családja van, vagy a fent említett kategóriájú nők vannak csak akik nekem nem vonzóak.


Mindig úgy éreztem hogy nem lennék boldog ha leadnám az igényem, de mostanában kezdem úgy érezni hogy lehet hogy örökre egyedül maradok. Régebben csinos barátnőim voltak akikhez vonzódtam és ők is hozzám, de valami megváltozott. Ti mit tanácsoltok, érdemes még várnom vagy adjak esélyt a nekem nem tetsző nőknek is hátha kialakul a vonzalom vagy fogadjam el hogy lehet vonzalom és szerelem nélkül is együtt élni valakivel és hazudjak neki hogy ne maradjak örökre egyedül?


(Az anyagi helyzetemről ne kérdezzetek, van kocsim, lakásom, kényelmes jól fizető munkám amit szeretek, de nem ezzel szeretnék megfogni senkit.)



#magány #igányek
2022. júl. 10. 22:16
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Azt hozzá kell tennem, hogy mostanában egyre több kérdést kapok régi ismerősöktől, rokonoktól, hogy van-e családom, feleségem vagy barátnőm és amikor mondom hogy nem látom rajtuk hogy furcsállják...


Őszintén kicsit rosszul is esik hogy ennyi idő alatt nem sikerült senkit találnom akivel boldog lehetek.

2022. júl. 10. 22:20
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

Én is hasonló cipőben járok mint te, bár még csak 29 éves vagyok.

Szerintem nem érdemes lejjebb adni, mert bár tudom hogy rossz érzés, benned van a hiány, vágysz egy szerető társra, de gondolj bele, hogy ha olyan nővel kellene együtt lenned akivel úgy igazán nem szeretnél, boldog lennél valójában?

Mert szerintem nem, csak elmondhatnád hogy nem vagy egyedül, de a valóságban mégis úgy lennél.

2022. júl. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Nyugi, mindenki azt hiszi, hogy meleg vagy.
2022. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

3#

Nem hiszem, látták már sokan hogy nőknek udvarolok, de annyira nem érdekel ha azt hiszik mert nem vagyok meleg.

2022. júl. 10. 22:47
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Az igényekből nem érdemes lejjebb adni. Ha nem tetszik a nő külsőleg akkor nem fog rá felállni. Ha nem érdekel a személyisége akkor unni fogod. Amúgy meg akik családosak azok nagy része 10 év házasság után ugyanolyan megkeseredett és kiüresedett mint egy szingli szóval tökmindegy.
2022. júl. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Magasak az igényeid ahhoz kepest amit nyujtani tudsz. Ha nem igy lenne, mar osszejottek volna ilyen nok neked. Egyébkent meg a "csak szep, csak fiatal, csak gyerektelen" ragaszkodásod egyertelmu negativ kisugarzast ad neked. Olyan merev, itelkező, nem elfogadó, nem tolerans, oregedestol szorongó jellemet ami kisugarzik. Egy igazi ferfinek minden korosztalybol tetszik nő, majdnem mindenfajta kulseju. Az osszkepet nezi es hogy jol erzi e magat vele. A gorcsos ragadzkodas egyfele dologhoz gorcsos gondolkodas. Ha megvan a csaj, feltekeny es szorongo leszel. Mi van ha elhagy, ha jon egy fiatalabb macsó...ezen fogsz kattogni.
2022. júl. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Erre mondják hogy nem veletlen vagy egyedul...ez semmiben sem kulonbozik attol mintha egy panelben ulve inkabb eheznel es nem enned meg a szendvicset, mert irigy vagy a gazdagokra akik etteremben esznek libacombot es addig nem eszel mig nem kapsz te is. Mas meg orul es boldog, joizűen elfogyasztja azt a szendvicset mert meg tud elegedni azzal amije van.
2022. júl. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Az igényeidnek megfelelő nőkből ezrek vannak, csak nem veszed őket észre. Semmi extrát nem vársz el tőlük, ezért csodálom, hogy évek során nem találtál rá legalább egyre (illetve, akire rátaláltál, az végül is valami miatt nem tetszett).

Abszolút szuper nő nem létezik, tehát ha csak kicsit tér el az elvárásaidtól ÉS EZT ÖRÖKKÉ TOLERÁLNI VAGY KÉPES NÁLA, akkor lépj vele kapcsolatba. Még ezek után is nagy a valószínűsége, hogy idővel rájössz (vagy ő jön rá), hogy lényeges dolgokban nem illetek egymáshoz.

Tehát ne a teljesen hibátlan nőt keresd (neked is van hibád, ami sok nőnek nem jönne be), hanem egyelőre keresd a szimpatikusnak tűnőt, aztán jön egymás alapos megismerése, mire, hogyan reagál, azaz miben értetek vagy nem értetek egyet.

2022. júl. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Olyan pár mellett köss ki csak, amelyik mellett nem forgatod a fejed, mikor fogod a kezét!

Én úgy sejtem, nem az igényeiddel van a gondod, hanem azzal a fallal, amit talán egyszer egy számodra csodálatos nő lerombol szépen, lassan...

Üdv, a magányos farkas klubban! :(

2022. júl. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
Penzel hogy allsz? Mert 25-30 felett mar nagyon szamit az egzisztencia. Ha nincs jo beveteled+ ingatlanod akkor azoba se vesznek.
2022. júl. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!