Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszintén! Gonosz vagyok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Gonosz vagyok, hogy akár mások halálát kívánom a saját helyzetem reménytelensége miatt/ellen?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=GXFSK0ogeg4

O Fortuna - Velvut Luna

Ami azt jelenti magyarul, hogy Ó szerencse, olyan vagy mint a Hold (állandóan változol)

A szerencse tehát forgandó, ennek az írója, az úriember (Carl Orff) gyakorlatilag a szerencséhez könyörgött.

De én mihez könyörögjek? Még a szerencse sem segít rajtam Magyarországon, mert itt minden determinisztikus, minden a piacgazdaság következménye, nincsenek véletlenek, nincsen "szerencse".

Magyarországon nincsen más csak férfitöbblet és reménytelenség. Kihez könyörögjek így? Putyinhoz? Hogy vigyen háborúba minél több férfit, hogy nekem is jusson nő?

Emiatt a gondolatmenet miatt szerintetek egy rossz ember vagyok? Írjátok meg.



2022. júl. 11. 00:08
A kérdező szavazást indított:
Velejéig romlott rossz ember vagy, bár csak ne léteznének ilyenek mint te.
Nem vagy jólelkű ez tény, de egyfelől jogosak a meglátásaid, úgy hogy nem akarsz senkinek rosszat csak magadnak reményt.
Teljesen igazad van, sőt úgy is kellene felfogni ezt, hogy most ez a háború a férfitöbblet ellen van.
36 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Még mindig úgy tekintesz a nőkre mint egy tárgyra. Úgy rísz, mintha nem jutna boltban kenyér, mer há sokan vannak, haljanak meg, hogy nekem jusson.
2022. júl. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
A személyiséged miatt nem jut, tanulj kis önismeretet haver...
2022. júl. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Attól, hogy hülye vagy nem leszel rossz ember.

Nincs szignifikáns férfitöbblet. Nem kell könyörögni, azt meg felejtsd el, hogy nő neked jut. Senkinek sem jár alanyi jogon, úgyhogy dolgozz meg érte.

Nem bonyolult, kell némi szociális élet, barátok, társaság, kimozdulás a komfortzónádból. 1 gép mögött tele frusztrációval, kényszerképzetekkel nem fog semmi összejönni.

2022. júl. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Egy pillanatra azt hittem hogy valami komolyról van szó, de nem, csak a férfitöbbletről...
2022. júl. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól nem vagy gonosz hogy elkeseredett/szomorú vagy a párkapcsolati sikertelenségek miatt - Hasonló helyzetben mindenki ugyanígy érezne.

Mondjuk azt hozzátenném hogy az már nem túl egészséges vagy normális ha más emberek halálát kívánod, mert nekik van párkapcsolatuk, neked pedig nincs.

Attól hogy fogcsikorgatva gyűlölködsz magadban csak még jobban rontasz a saját helyzeteden. Lehet hogy nem mutatod ki a valódi érzelmeidet másokkal szemben, de minden egyes ilyen gondolattal egyre jobban belevésed magadba a saját sikertelenségedet, és csak még frusztráltabb és elkeseredettebb leszel, ami egy nagyon elcseszett ördögi körforgáshoz tud vezetni.

2022. júl. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
9%

"De én mihez könyörögjek?"



"Lehet, hogy utáltok valamit, bár az jó nektek. És lehet, hogy szerettek valamit, bár az rossz nektek. Allah tudja [mi a jó és mi a rossz nektek], de ti nem tudjátok" (Korán 2:216)



38F incel

2022. júl. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó pszichológusnak könyörögj hogy mielőbb adjon neked időpontot.
2022. júl. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Kívánhatod a halálomat, bár az a veszély engem nem fenyeget, hogy pont az ideálodra hajtsak. 😅😅😅
2022. júl. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a férfitöbbletes kérdések mind ugyanattól az embertől erednek?


Mert akkor elég egyértelmű: azért nincs nője, mert minden idejét gyakorizással tölti.

2022. júl. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
98%
Gonosz ember vagyok, amiért élvezem, ha arról fantáziálok, hogy tiszta erővel az arcodba könyökölök, ha akár csak meg mersz közelíteni? :)
2022. júl. 11. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!