Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek eddig sikerült Tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek eddig sikerült Tinderen eljutni legalább egy randiig: Hogyan kezdődött a beszélgetés? Ki kezdeményezett és hogyan? Miről beszélgettetek az elején?

Figyelt kérdés

2022. júl. 11. 02:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ráírtam és beszélgettünk, semmi különös.
2022. júl. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A profilomon kiírt infókra reflektált és mutatkozott be mindenki, akivel randira mentem onnan.
2022. júl. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindig megvárom hogy a férfi írjon. Annyir írt hogy van e kedvem ismerkedni. Utólag mikor erről beyzéltünk, meglepődtem hogy egy ilyenre válaszoltam. De megérezhettem valamit. Együtt vagyunk


Exemmel tinderen találkoztam, volt pár emoji a leíráosmban egyik egy hangjegy és először úgy iet hogy megkérdezte milysn hangszeren játszom

2022. júl. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Rám írt, amikor matcheltünk. Bemutatkozott, érdeklődött. Én akkor már untam avrandizast, le akartam koptatni, ahogy mindenki mást. Közben történt egy haláleset a családbab, ami miatt hazautaztam és mondtam neki, hogy én most nem vagyok vevő a randira. Mondta, hogy megérti, ezért békén hagy. Aztán eltelt 1-2 hét és megint írt, mindenáron randizni akart, végül megígérzem, hogy egyszer elmegyek vele randizni. Ebből az lett, hogy megbeszélt randi előtt spontán osszefutottunk, majd randiztunk, én még akkor sem akartam folytatást, de kibűvölt belőlem egy harmadik talit és ott fordult a kocka. 😅 Egy éve vagyunk együtt. 🤗🤗🤗

Ami a beszélgetést illeti az elején, én azt gondoltam, h9gy csak simán csevegunk, de utólag kiderült, hogy konkrétan pontról pontra tesztelt... Ugyanis volt egy konkrét elképzelése, hogy milyen nőt szeretne és ezekre a dolgokra kérdezett rá. Kis ravasz volt. 🤗

2022. júl. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gyépésmérnök ***** válasza:
100%
Első feladat hogy ismerd fel filter nélkül...
2022. júl. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyan jól látni hogy itt mindenki kommunikatív volt a másikkal ezeken a f.skereső oldalakon. Lehet én vagyok ilyen szerencsétlen hogy hiába írok a nőknek mindegyik lusta a nyitásomra válaszolni. Örülök hogy ti nektek válaszolt a másik fél, én ez miatt a kommunikáció hiány miatt nem nagyon jutok el a randiig.


1 es válaszoló írta le legrövidebben. Ráírtam és beszélgettünk. Neked legalább visszaírtak. Nagyon el vannak lustulva a nők de ha ezt tudatod velük még te leszel a bunkó f.sz!

2022. júl. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!