Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mit gondolnak egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mit gondolnak egy olyan férfiról, akinek matematikából PhD-je van? Megijednek tőle, azt hiszik, nagyon elvont és zárkózott ember?

Figyelt kérdés
2022. júl. 12. 22:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

Nem feltétlen. Kontextus függő, meg attól is, hogy milyen nőknél akarsz bevágódni.



Andika a körmös, vagy Dzsesszika a kutyakozmetikus lehet nem lesz veled egy hullámhosszon. 😉

2022. júl. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Pozitívum, státuszt jelöl.
2022. júl. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én érdekes személyiségnek találnám,mindenképpen akarnék vele egyet beszélgetni:)nálam pozitívum
2022. júl. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
Soha nem értettem, hogy a végzettség miért jelöl státuszt. Egy egyetemet végzett ember is lehet ostoba mint a föld és egy érettségivel rendelkező is lehet nagyon művelt és értelmes.
2022. júl. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Sok ember azt se tudná mi a PHD úgy kéne neki elmagyarázni.
2022. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%

Semmit. Természettudományi kutatóként mondom, hogy sokféle matematikussal, fizikussal találkozom és mindenkinek más a személyisége:) Matek PhD sem változtatna a dolgokon, szívesen hallgatom a tudományos területetekről a kutatásokat.


26/N

2022. júl. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Aki hasonló körökben mozog, az nem tartja ezt egy vízválasztó, misztikus dolognak és nagyjából reálisan meg tudja ítélni, hogy egy bizonyos végzettség mennyire számít vagy sem.


Nekem több felsőfokú végzettségem van, bár fokozatot anyagi megfontolásból még nem szereztem. Köztük van hasonló területről mesterszakos papírom, ebből kifolyólag láttam elég doktoranduszt és doktort közelről ahhoz, hogy ne higgyelek mágusnak vagy pszichopatának vagy ne gondoljam ezt annyira meghatározó dolognak a személyiséged szempontjából.


De tudom, hogy a családom kevésbé képzett tagjai (árufeltöltő, konyhai kisegítő, műkörmös) hogy tekintettek rám már akkor is, mikor még csak nem is volt diplomám, de felvettek egyetemre. Ők hajlamosak kicsit többet beleképzelni ezekbe a dolgokba, mint ami.

2022. júl. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

Engem a legkevésbé sem ijesztene meg. A Fazekasba jártam spec. mat.-ra, így sok barátomnak, ismerősömnek van matematikából PhD-je, és teljesen jól megtalálom velük a hangot. Sokakkal pedig nem, hiába ismerem őket hosszú ideje. Önmagában ez nagyon kevés információ egy ember megítéléséhez.


Én egyébként másból doktoráltam, de néha sajnálom, hogy nem ebbe az irányba mentem el, úgyhogy szívesen elbeszélgetnék vele matematikáról (is), és nagyjából még képben is lennék. Szóval lenne egy kiindulási téma, de ez még nem garancia semmire, engem sem a doktorim határoz meg, csak része annak, aki vagyok.

2022. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Semmit. Azt se tudják mi az. Kinézet számít.
2022. júl. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%
Diplomám minden nőnél pozitívum volt. Szerintem a legtöbb nő szereti az intellektuális, okos férfiakat, akik kezdenek valamit a végzettségűkkel és nem a mekibe mennek dolgozni. Hogyha ilyen vagy, nincs mit szégyelned!
2022. júl. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!