Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csúnya incel férfiként 37...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnya incel férfiként 37 évesen még nem volt barátnőm, mert egyszerűen minden nő elutasított élőben, akkor érdemes interneten próbálkoznom ott végre megtalálhatom az igazit?

Figyelt kérdés

37 éves vagyok és eddig csak élőben ismerkedtem, kollégák között, baráti társaságban, szórakozóhelyen, utcán, buszon, nyelviskolában, KRESZ iskolában és még sorolhatnám.... Interneten még soha nem próbálkoztam egy oldalon nem voltam még fent, mert valahogy nem hittem benne, viszont ott rengeteg szingli nő lehet, ezért utolsó reményem az internetes ismerkedés lenne, érdemes most így felmennem egy oldalra, esetleg előfizetnem vagy mit tanácsoljak hogy legyen barátnőm végre? nagyon jó lenne család feleség és gyerek már lassan 40 éves leszek..


A duci nők is teljesen bejönnek, abszolút nincsen igényem külső terén csak ne legyen igénytelen mert én sem vagyok az...


2022. júl. 13. 13:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Haver ha a személyesen nem jött össze ahol egyenesen látott a hölgy. Akkor semmi esélyed a neten mikor valakire rá írsz arra a nőre 400 másik férfi is ír az nap. Versenyezned kell külsőre a másik 400 al.
2022. júl. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%

Mivel neten kifoghatsz olyat akinek megtetszik a belsőd,és emiatt elfogadja majd a külsőd,így van esélyed.


A baj inkább az,hogy semmilyen tapasztalatod nincs párkapcsolati téren.

Hogy tudsz majd alkalmazkodni a másikhoz,benazni fogsz-e a szexben..stb

2022. júl. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem próbáld meg, mert több randizni vágyó nőhöz hozzáférsz, bár tény hogy élőben egyszerűbb.
2022. júl. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Megpróbálhatod de az #1-essel tökéletesen egyetértek. Ha el is gurítod a netről a storyt egy személyes randiig akkor is ott és akkor, élőben kell tudnod kémiát, vonzalmat teremtened tökmindegy neten miről levelezgettetek. A net csak egy lehetőség hogy élő találkozót összehozz de nem fogja helyettesíteni az élő csajozási "képességeket". Virtuálisan elég nehéz csókolózni valakivel.
2022. júl. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
20%

Hidd el semmit nem számít hogy volt-e már barátnőd, én ma reggel írtam ki egy hasonló kérdést. Én is ugyanazzal a problémával küzdök mint te és semmivel nem vagyok előrébb azzal hogy régebben több barátnőm is volt.


Én is próbálkozom élőben és neten is kevés sikerrel. Annyi a különbség köztünk hogy nekem vannak elvárásaim egy nő felé ez még pluszban megnehezíti a dolgomat, de nem adom lejebb az igényeimet mert tudom nem lennék boldog.

2022. júl. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
25%
Sose értettem 40 körül miért akar már valaki gyereket. Eddig mi a jó fenét csináltál?
2022. júl. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
37%
Megpróbálhatod. Több nő között keresgélhetsz, mint élőben.
2022. júl. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%
próbáld meg, ártani nem fog
2022. júl. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%

Az írásod alapján egy normális, intelligens ember lehetsz, akinek lehet, hogy a kisugárzása valamiért nem megy át a nőknél.

Ismerek olyat a baráti társaságban, aki nem volt rossz pasi, de valamiért a nőknek az a "tedd ki hadd húljön" érzést adta, így nem is volt vonzó. Pedig nem volt az a mindennapokban.

Elkezdett neten ismerkedni és a kommunkációja, kedvessége, humora stb már felkeltette sok nő érdeklődését, mivel a fényképpel ezt társították. Mikor már találkoztak, akkor ez volt az alap és nem a valamiért rossz rezgései :D

Emiatt ő is felszabadultabb volt és több sikere is volt a nőknél, mára már a házasságára készül:)


Szóval próbáld meg!


37/F

2022. júl. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
Puncs.hu-n vehetsz magadnak csúnyácska párt.
2022. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!