Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Màsoknak miért olyan könnyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Màsoknak miért olyan könnyű pàrkapcsolatba kerülni?

Figyelt kérdés
Több ismerősöm is van és egyik komoly kapcsolatból kerülnek a màsikba szinte pàr hónapos max fél év különbséggel,exemnek is azóta màr vagy 2-3 kapcsolata volt.Nekem ez miért nem megy? Én viszont màr 1,5 éve vagyok szingli lassan ,alkalmit tudnék talàlni ill volt is, de ìgy nyìlvànosan felvàllalhatòt nem. Nem értem hogyan csinàljàk.ui: teszek érte hogy sikerüljön màr szàmtalan zàtonyra futott randim volt.Úgy érzem hogy lehet egyedül halok meg :/ 29/f
2022. júl. 14. 07:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Miért foglalkozol az exeddel?
2022. júl. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mert neki is (facebook on làtszik) + az ismerőseim közül kb mindenkinek megy hamar ez az egész csak nekem nem :(
2022. júl. 14. 07:40
 3/18 Lazy Lover ***** válasza:
46%
Ismerek ilyen embereket szerencséjük van vagy össze jönnek mindenféle jött mentel
2022. júl. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Még ha nem is annyira jó kapcsolat ,de irigy vagyok ezekre mert pàr hétig hónapig biztos boldogok dúl a love,csomót együtt vannak igyis ugyis 😅 Nekem meg marad a ricsi recsi .. Az egyik ismerős minden évben màsik csajjal pózol a Balatonnál én örülök ha 10 évente van 1 komolyabb nőm. Jo jo tudom ne irigykedjek , tegyek érte, menjek bulizni, gyùrni ,olvassak személyiség fejlesztő könyveket. Ez se jön be nàlam mivel evvel a stìlussal nem tudok azonosulni. Most én is legyek csavart tészta hajú, kigyúrt hülyegyerek mert ez a trendi? Na mind1 ha valaki tud értelmes tanàcsot mondani a fentieken kívül szìvesen hallgatom , de nem muszáj
2022. júl. 14. 07:53
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Tapasztalatom alapján az extrovertált, aktív szociális életet élő emberek alakítanak ki könnyebben párkapcsolatot. Továbbá segítenek az alacsony elvárások, mert párkapcsolatot találni viszonylag könnyű, de olyan személyt, aki mellett boldog vagy és vonzódsz, azt nehezebb.
2022. júl. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
15%

Mert a barátaid jól néznek ki! Te meg nem!


Hiába nem akarod - diéta és sport 5 éven àt! Aztán lehet lesz valakid.

2022. júl. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#6 jól nézek ki, àtalgos vagyok. Ok ha az az elvàràs hogy úgy nézzek ki mint egy alsónadràg model akkor valóban el vagyok maradva.. de tényleg ez kell minden nőnek?
2022. júl. 14. 08:18
 8/18 A kérdező kommentje:
#5 Nincsenek nagy elvàràsaim de tényleg. Aktìv szociàlis életem van, mostanában alig voltam otthon :)
2022. júl. 14. 08:19
 9/18 anonim ***** válasza:
40%

Nem elég az átlagos! Meg látod itt a gyakorin a 170/103 as dagadék is azt hiszi ő átlagos! Pedig nagyon alatta van.


Ha vékony nőre vágysz akkor harcolnod kell. Ot van pl aki tetszik neked Enikő, neki a munkában és neten rajtad kívül 1200 másik férfi probalkozik. Neked jobbnak kell lenned az összes többinél vagy nem téged választ.


Így működik jelenleg a világ.

2022. júl. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
De az a vicces hogy egy àtlagos vagy àtlag alatti nőnek is az àtlag feletti kinézetű pasi kell.. kegyetlen ez a vilàg sajnos. Marad az alkalmi ill fizetős kapcsolat..aki majd a belsőm miatt fog kedvelni avval lesz csak komoly kapcsolatom úgy néz ki.
2022. júl. 14. 08:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!