Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tàrskeresés soràn ijesztö ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tàrskeresés soràn ijesztö ha elmondom, hogy egy dagi, macis pasi szolgàja szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Ez a fétisem és szerintem jobb elmondani nyíltan.
2022. júl. 25. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Nagy darab, mackós fickó vagyok és ha ismerkednék valakivel, mindenképp jó lenne tudni a legelején, hogy milyen furcsaságai vannak az adott illetőnek - akár szexuális, akár nem. Nekem valszeg beleférne ilyen, a megfelelő keretek között, de kapásból tudnék mondani olyat, akinek biztosan nem. Szóval akinek ijesztő, annál sem gond, ha "elijeszted" vele, mert legalább kiderül, hogy nem illetek össze.
2022. júl. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

attól függ, mi a nemed. ha lány vagy, nekem bejön. ha fiú, akkor ijesztő, nem egymást keressük


45/F

2022. júl. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Làny vagyok igen.
2022. júl. 25. 13:48
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
akkor írj rám! - kettes válaszoló vagyok ;)
2022. júl. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dehogyis, Gyakorin szét fog szedni privátban a fél gyakoris férfiközösség.
2022. júl. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaa, troll vagy.
2022. júl. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem troll vsgy, nőként, 1000%, hogy 10 ev mulva, csak ilyet fogsz kapni
2022. júl. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eléggé ijesztő, de mi itt a brigádban hárman vagyunk dagadt, szőrös, izzadt, macis pasik, úgyhogy így nem félünk tőled, jöhetsz betonozni. :D
2022. okt. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!