Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfogadni az örök magányt?

Figyelt kérdés

Amikor még évtizedeket fog még élni az ember úgy, hogy minden csak egyre rosszabb lesz, ő már csak egyre csúnyább lesz és öregebb és esély sincs már arra, hogy valaha legyen párja?


Amikor már az önfejlesztés és a hobbik sem hoznak boldogságot, mert mindent vagy egyedül csinál vagy egy olyan ad-hoc társaságban, ahol többeknek van barátnője, neki pedig nincs senkije és nem is lesz?


Aki hasonló helyzetben van, mi az, ami segített?

Érte már el valaki a nihilizmus azon szintjét, hogy minden mindegy és lényegtelenné válik?



2022. júl. 28. 12:48
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
77%
Úgy sejtem F vagy.
2022. júl. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
44%

A lesz.rom tabletta van nálam.

Azaz csakazert is jol fogom magam érezni.

Szorakozas ital bulik partyk es azt csinálok amit akarok akár fejen is állhatok ugysem érdekel senkit. Azaz olyan hatalmas szabadságérzést ad az hogy lehetsz barki csinalhatsz barmit lehet r.banc, lehetsz apáca, leihatod magad a sáfga foldig is, de horgolhatsz is otthon macskát tartva, hogy ez a szabadságérzés valahogy olyan szinten tölt mintha kb törvényen kívul lennél.


Azaz en pl utálom a rockot de azt is ki fogom próbálni és ugralni dogok rá mint egy idiota :D


Amugy nalam ez veszélyes is. De mindig ez van ha nincs barátom:(

Egy rakat veszélybe kerülök néha, mert szoba állok olynokkal.is akikkel nagyon nem kéne, johogy el nem rabolnak számos kalandban van részem is, mig rámtalál valaki aki valahogy keretet ad végre azbeletemnek és visszaeshetek normálisba.


Szóval én egyedul kb meg szoktam hülyülni es minden lehetségesbe belevetem magam


Nézd meg az igenember c filmet

2022. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
67%
Nem értem az ilyen remetéket, mintha el kéne fogadni... nem, nem kell elfogadni. Egyszerűen csak be kéne illeszkedni a társadalomba.
2022. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
73%
Várd az államtól a megoldást erre is
2022. júl. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
#2: Nőként teljesen más. Nőként valóban ha nem akarsz családod, gyereket vagy kellő pénzed van, hogy egyedül felneveld semmi funkciója és szerepe nincs állandó kapcsolatnak az életedben, csak korlátoz a szabadságodban. És mivel egy ember nem tudja minden igényedet kielégíteni, ezért férfiháremet tartasz, az egyiknek kisírhatod magad a vállán, a másikkal jókat szexelsz, a harmadikkal (aki esetleg meleg vagy biszex) eljársz shoppingolni, bármilyen extra igényed is van, csak leadod a megrendelést egy tetszőleges társkeresőn vagy akár itt.
2022. júl. 28. 13:17
 6/49 anonim ***** válasza:
88%
Nyomiriadó
2022. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 Manócska1 ***** válasza:
84%
kérdező,hány éves vagy és merre laksz?
2022. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
93%

Vince, ismerve a "munkásságodat", a következőt tanácsolom neked:

Mivel úgyis alsóbbrendűnek, törvényszerűen hűtlennek, gondolkodásra képtelen, szubhumán lényeknek látod a nőket, örülj neki, hogy egy sincs az életedben. Ha én ennyire gyűlölném és megvetném a férfiakat, akkor görögtüzet gyújtanék, hogy nem kell foglalkoznom velük.

És ha mégis nagyon egyedül éreznéd magad, javaslom, szerezz be egy kutyát (természetesen kan legyen).

2022. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

#8: Egyes nőket (például téged) tartok csak funkcionális analfabétának, akit nem lett volna szabad értő olvasásból átengedni az általános iskolában.


Hol írtam én bármikor ilyet, vagy amiből erre következtettél?

2022. júl. 28. 14:04
 10/49 anonim ***** válasza:
85%
Kellene egy gyakran ismétlődő kérdések ide. 😆
2022. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!