Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez lenne minden társkereső oldalon?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Tényleg csak mi nekünk férfiaknak lennének ennyire komoly ismerkedési szándékaink társkereső oldalon? Egyéjszakás kalandoroktól tekintsünk el és nézzük meg a nők ismerkedési szándékaikat és a férfiakéval hasonlítsuk össze. A trollok és az igazságfóbiások vagy igazságfétisesek kíméljenek meg a pocskondiázásuktól! Ez a felmérés egy régebbi kérdésből van de más kérdésnél is ugyanez lenne a statisztika én szerintem.



2022. júl. 30. 08:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Ez hogy jön a tini kapcsokatokhoz?
2022. júl. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%

* Kapcsolatokhoz Írni meg majd a szomszéd tanul meg🤣🤣

1 es voltam

2022. júl. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ma is badoon matcheltem egy nővel rám írt ami eleve ritka hogy ilyen történjen, én válaszoltam neki de azóta sincs válasz pedig folyamatosan elérhető. Ennyit a komoly ismerkedési szándékáról. Ezek után a képküldéses statisztika egyre jobban beigazolódni látszik!
2022. júl. 30. 09:00
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Én szerintem meg az ide regisztráltak legalább fele troll. Attól, hogy odaszavaz nőként, meg odabiggyeszti a válasz végére, hogy 18L, ő még lehet a 42 éves Béla.
2022. júl. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Azta, ma írtál neki, és semmi válasz, pedig reggel 9 is elmúlt! A jókurrvvaédesannyafasszzátazapjába, hát miért nem kelt szombaton hajnali ötkor, hogy gyorsan írjon, randizzatok, aztán délig már a szakításon is túlesnétek! Milyen nő az ilyen! Igazad van, komám, minden nő ribizli, főleg aki veled nem csinálja!
2022. júl. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Ez az, ugye?!

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

Kezdjük ott, hogy ismerkedés céljából eleve több férfit fogsz megtalálni a legtöbb társkereső oldalon. Ez talán azért van így, mert még többnyire az a "trend", hogy a férfiak teszik meg az 1. lépést és a nőknek csak el kell dönteniük, hogy kell, vagy nem kell. (Kissé nyers, de ez a lényeg.)

Amúgy nincs probléma a statisztikával, mert mindkét nem esetében a hosszútávú kapcsolat van 1. helyen.

2022. júl. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
5-ös Válaszoló! Te meg reggel 9-kor vagy hajnal 5-kor be kellett volna hogy vegyed a Xanax vagy Rivotril tablettátad! Vagy nem hatott vagy be sem vetted! Mindenesetre nyugi, orron be és szájon ki!
2022. júl. 30. 11:09
 8/16 A kérdező kommentje:
Valamit nagyon félreérthettél sajnálom, de jó hogy nem hajnal 5 kor írok akkor ő sem meg én sem voltam elérhető de ha 8 óra fele elérhető volt még és én 15-20 perccel azelőtt válaszoltam neki akkor nem tudom hol a gond. Amúgy te a stílusodból ítélve nagyon egy frusztrált ember vagy még gyerek lehetsz akinek sokszor ellopták már a nyalókáját. De ezen túl kell esni. Ha nem megy akkor Xanax vagy pszichológus vagy pszichoterápia!
2022. júl. 30. 11:11
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
Jujj nem írt vissza.😢 Ráadásul matcheltetek. A kutya fáját😡
2022. júl. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9-es! Lehet poénkodni de ha te ismerkednél ilyen oldalakon férfi létedre akkor más máshogyan kommentelnél.
2022. júl. 30. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!