Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagy alkalmatlan a párkapcsolatra? (Mármint ha saját meglátásod szerint az vagy.)

Figyelt kérdés

Én kezdem:

-Mentálisan valószínűleg beteg vagyok

-Érzelmileg Labilis

-Belül egy igazi roncs

-Depressziós

-Nem tudok normálisan szereti

-Drogos vagyok de nem tolok nagyon durva szereket viszont rendszeresen szoktam


Egy főnyeremény férfi vagyok egyébként <3


2022. júl. 30. 22:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Csúnya nő vagyok.
2022. júl. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Ezek a tulajdonságok, amiket felsoroltál, egy csomó pasit jellemeznek, akik párkapcsolatban élnek.

Amúgy magamról annyit, hogy szorongással és önbizalomhiánnyal küzdök már gyerekkorom óta, és az ilyen nők valahogy nem jönnek be a pasiknak, max azoknak, akiket én messziről kerülnék.

2022. júl. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem vagyok szerelmes, akkor utálom a korlátokat. Idegesít, ha el kell számolnom az időmmel. (Nem úgy, mint a toxikus kapcsolatokban, hanem normális szinten is idegesít.) Pl., ha megkérdezi hova megyek. Hiába semmi titok, akkor is idegesít, mert mi köze hozzá?😂 Nem vagyok hajlandó találkozni senkivel illemből. Pl.a családja. Nem érdekel milyen ünnep van, nem fogok kényszerből jópofizni sehol.(Akkor se, ha amúgy nincs bajom velük. Simán csak nem érdekelnek.)

Meg még alkalmazkodni is utálok 😁

Ez alapján mindenkit mentsen meg tőlem a jó Isten! Na, de ha szerelmes vagyok, az teljesen más. Akkor kenyérre lehet kenni. De arra meg azt mondják, nem tart örökké 🤔

2022. júl. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#1


Én meg csúnya férfi, leszünk barátook?

2022. júl. 30. 23:04
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

-Csúnya nő vagyok

-Introvertált

-Depressziós

2022. júl. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%

74 elfogadott értékelésem van rosszlányokon.

Gondolhatjátok, hogy mennyi pasival voltam eddig :(

2022. júl. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%
Mert elköteleződési problémáim vannak és labilis az érzelemvilágom, amihez kapcsolódik konkrét diagnózis. Nehezen élem meg az érzelmeimet, sokat színészkedem amiatt, hogy ne kelljen felfednem magam, idegen vagyok a kapcsolataimban és sokszor ghostingolok, ha nem érzem jól magam.
2022. júl. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én biztos vagyok benne, hogy nem vagytok csúnyák!
2022. júl. 30. 23:16
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem vagyok alkalmatlan, van egy csomó tulajdonságom és képességem, ami alapján jól tudok kapcsolatban élni és abban is vagyok sok éve, mégis vannak olyan dolgok, amik hátráltatják a jelenlegi kapcsolatunkat is, és ha valamiért nem a párommal lennék, akkor előbb fel kellene számolnom és utána kapcsolatot keresni:

- borzasztóan tartom fent a (baráti, családi) kapcsolataimat, nagyon nehezemre esik ápolni azzal a kapcsolatot, akivel nem találkozom rendszeresen valami külső oknál fogva

- nehezen nyílok meg másoknak, a kapcsolataim részemről inkább felszínesek

- az utóbbi időben elhanyagoltam a hobbijaimat, a saját személyiségem építését, az életem elég üres lett, pedig időm lenne, ha nem értelmetlen dolgokra fecsérelném

- sokszor bizonytalan vagyok magamban, nehezen hozok döntéseket

- nem elég kifejlett az érdekérvényesítő képességem, hajlamos vagyok inkább alkalmazkodni, mint hogy nyíltan közös nevezőt keressek

- nem vagyok túl nagy csapatjátékos, mindent egyedül igyekszem megoldani

2022. júl. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szar a külsőm és személyiség zavaros vagyok. Csoda, hogy így is van valakim😂
2022. júl. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!