Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mire van szüksége a földi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire van szüksége a földi halandó embernek,hogy ilyen baratnője lehessen?

Figyelt kérdés
[link]
2022. júl. 31. 07:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Már várom a tipikus inci-finci válaszokat....🤡
2022. júl. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Milyen "ilyen"? Ez egy átlagosan szép lány egy magyar fesztiválon.
2022. júl. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
22%
Mire lenne? Semmi extra nincs benne. Ugyanolyan büdöset menstruál mint a többi nő.
2022. júl. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy jò alakja van és csinos, de a szépség mulandò. Emberileg meg lehet nem ér semmit.
2022. júl. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
A kondiban, ahova járok, sokkal szebb és formásabb nők szoktak lenni. Ő egy átlag vékony lány, és szerintem az arca sem szép.
2022. júl. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Már megint ugyanaz a nőtípus...
2022. júl. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%

Nem csodálom, hogy egyedül rohadtok meg. Folyamat, minden ilyen jellegű kérdés alá olyan nőket linkeltek, amik tipikus "kirakatnők. Mutogatnivaló státuszszimbólumok. És ezzel nem őket akarom degradálni, csak azt mondom, hogy ha egy hasonló szépségű nő kellene, simán találna a többségetek, de nektek ez a pop-proli insta stílus kell, mert ugye ezt lehet mutogatni. Ha nem költene ennyit hülyeségekre, natúrabb lenne és kevésbé alulöltözött, az már láthatatlan lenne, mert azzal nem lehet vagizni.


Ugyanannak a sablonnak a mentén linkelget ide valaki nőket folyamat, akik tetszenek neki. Miközben mindenki más messziről kiszúrja, hogy mennyire nem illenétek össze.

2022. júl. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor mindig kiderül, hogy miért is sikertelenek a férfiak. Szerintük ez a lány az átlagos kategória. :D
2022. júl. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
14%

Havi nettó 800 vagy több fizu



Audi a6 vagy jobb autó



Es egy budapesti lakas



Ez a minimum ami egy ilyen nőhöz kelhet

2022. júl. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%
5-ös válaszoló vagyok, én nőként írtam, hogy szerintem nem nagy szám ez a csaj, főleg nem annyira, hogy valami istennő szintjére legyen emelve🤣Ahogy írtam, a kondikban vannak olyan lányok, akiken még én is csak ámulok, kerek fenék, formás combok, szép arc stb, de ez a képen szerintem egy full átlagos vékony lány. Bár ha a férfiaknak ez már istennő kategória, akkor én maga lehetek Aphrodité.
2022. júl. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!