Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszintén, ti azért akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, ti azért akartok itt ismerkedni, mert nem akarjátok hogy először kép alapján ítéljenek el titeket és ezért több “visszautasítást” kapjatok?

Figyelt kérdés
Nektek ez egy safeplace hogy nem tárjátok ki a külsőtöket. Igazábol pl Tinderen Facebook tarskereson, vagy egyeb kevesbe nepszeru helyen tobb esely nyilna kontaktusba kerulni egymassal, ti megis itt probalkoztok. Miert? Őszinten, nem erzitek ugy hogy keppel versenybe szallhattok a tobbi emberrel?

2022. aug. 2. 15:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Előre mondom: én nem ismerkedem se itt se sehol. Eleve semmilyen online módon se, meg amúgyis van párom. Viszont értem mi oka lehet valakinek itt kezdeményezni.


1. Nem látja ország-világ hogy elkeseredett annyira, hogy társkeresőzzön. (pl tinderen simán ismerősbe botolhatsz)


2. Itt lehet nem direkt módon ismerkedni. Kezdhetitek egy teljesen más témával és úgy már sokkal valóságosabb, mintha eleve ismerkedési céllal kezdenél bele.


3. Könnyű elmenekülni, ha úgy adódik, nem tud megtalálni.


4. Ha esetleg valaki kevésbé tisztességesen játszik, pl van párja, aki hozzáfér a telefonjához, ez nem egy alkalmazás. Nyom nélkül beszélhetnek.


stb.


Mégegyszer: én nem ismerkedem se itt, se máshol.

2022. aug. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Főleg az egyes válaszoló kettes pontja miatt. Nekem nincsenek tükör előtt begyakorolt csajozós szövegeim. A társkeresőkön meg nem írnak vissza. Itt viszont adva van a téma. Az elutasítás is annyi, hogy ghostingol. Rosszul esik, de élőben amiket kaptam már, azokhoz ez semmi.
2022. aug. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerkedem/tem itt is, az a jó benne, hogy az érdeklődés kialakul úgy is, hogy nem látod a másikat. Persze ez a rossz is, mert ha nem néz ki jól, az kínos. Ettől függetlenül ez egy sima ismerkedés egy kis csavarral :) F
2022. aug. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

Ha mutatsz nekem olyan társkeresőt, ahol ELŐRE be lehet állítani szempontokat és csak azokat listázza ki neked is, akik a legjobban megfelelnek a szempontjaidnak és te is csak azoknak kerülsz kilistázásra, akik szempontjainak te megfelelsz és UTÁNA lenne a jobbra-balra lapozgatás, de kizárólag igazolványkép-jellegű és egy teljes alakos kép alapján (tehát két natúr kép, amivel nem közöl a másik életérzést, nem filteres, megcsinált, photoshopolt kép, hanem EGYSÉGES szempontok alapján eldöntöd, hogy a másik arcra és teljesalakos testre kellően szimpatikus-e ahhoz, hogy jobbra húzd FIGYELEMBE VÉVE a szempontok egyezését, ami alapján összesorolt kettőtöket a rendszer.


A profilokat pedig élő moderátor ellenőrizné, azt is, hogy videochates bejelentkezés alapján valóban nemrég készült-e a fotó (tehát nem élsz vissza), illetve 1 személyigazolványszámmal egy regisztráció lehet (tehát ennek tekintetében állítasz magadról valótlant). Ezek mindkét felet védenék. Már amennyiben a valódi társkeresés a cél.


De amíg a profi fotóval rendelkező "influencerek" uralják a platformot. Amíg 500 karakterbe kéne belesűrítened valami mindenki mást überelő kreatív szöveget. Amíg az egész platform POFÁTLAN MÓDON úgy van felépítve, hogy amint valakivel matcheltél jön a többi match és mikor elindítod az alkalmazást újabbnál újabb emberekkel bombáz, akit mindenképp húznod kell valamerre, tehát nőként értelemszerűen folyamatosan matchelni fogsz és rád is fog írni az illető, férfiként meg azt tapasztalod, hogy akivel beszélgettél az hirtelen egyre passzívabb lesz (mert jönnek sorban az újabb matchek).


Hogy bárki bármilyen képpel regisztrálhat, hogy még a "Verified profile"-t is ki lehet trükközni, hogy az egész előfizetési modell már nem is titkolja, hogy az a cél,hogy beszippantson és ha találsz is valakit, az futó kapcsolat legyen és újra és újra visszatérj a platformra vagy benne álljon a pénzed, ami fájjon és az első hullámvölgynél lapozgasd tovább az embereket.

2022. aug. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%
Incivinci, a megoldás: ne Tinderezz. Tudod... nem kötelező.
2022. aug. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Azzal kezdem, hogy képet küldök itt is. NEM dickpicket. :D
2022. aug. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes elgondolás, de az esetemben betalált. (F)
2022. aug. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%
Itt is ugyanúgy kell küldeni képet egy idő után, mert senki sem fog eljönni vakrandira. És hiába vagy intellektuálisan topon, ha a külsőd nem tetszik, úgysem fog belemenni találkozóba. Szóval nincs értelme a kérdésnek.
2022. aug. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

8

Én találkoztam már innen sráccal, pedig elsőre tetszett. Két és fél éves kapcsolat lett a dologból.


Nyilván van az a külső, ami elriasztott volna, de alapvetően nem igaz, amit írsz. Pár hétig írogattunk, és annyira megkedveltük egymást, hogy már nem igazán számított a külső.

2022. aug. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ha felfedem a külsőm, akkor hatalmas előnyt kapok.

Van 9 éve párom, akit itt ismertem meg (nem is komoly válaszoló volt, hanem éretlen troll), és előtte sokat ismerkedtem itt. Az vonzott, hogy nem volt olyan "direkt" az ismerkedés, mint társkeresőn, hanem alapból valami lelkizés, incselkedés vagy épp közös téma indította el.

2022. aug. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!