Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zimány Linda társat keres,vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zimány Linda társat keres,vagyis férjet.Milyen adottságok anyagi javak kellenek, hogy esetleg ha ráírok érdeklődésként beszélgetni kezdjen velem?

Figyelt kérdés

[link]

34F


2022. aug. 3. 11:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%
Ráadásul ezek a celebek állandóan fáradtak. Elmegy hajkezelésre, amit utána gyorsan ki kell pihenni valahol a Maldívon.
2022. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%
Jól kell kinézni , 20 as farok és pár 100 millió költhető vagyon.
2022. aug. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
88%
Jèzusom, mi lett ezzel a nővel? Szèp volt még pár éve is, de nagyon mű lett azóta.
2022. aug. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
87%

Az a baj, hogy fog is valakit találni.


Pedig tőle és az összes hozzá hasonló "most már kiéltem magamat, szívesen beleülnék a jóba, amiért egy férfi egész addigi életében leszegett fejjel, fogcsikorgatva dolgozott, nekem meg csak meg kell jelennem és már kész is" nőtől az összes férfi elforduljon. Még dugni SE akarjon vele senki.

2022. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%
Nagyvállalkozó kell neki. Aki megkeres havi 10-20 millió elkölthető(!) pénzt. És ez a minimum. Mielőtt valaki azzal jön, hogy ilyenből nagyon kevés van az országban az nincs képben a realitással.
2022. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

A mai napig prosti a csaj. Mykonosra jar az osszes prosti,magat celeb ek nevezo no.



Barmilyen rosszul nez ki a ferfi csak sok penze legyen. Olyat keres. Mert mar kioregedett a prosti szakmabol,csak szinglikent nem tudja eltartani magat.


A jogaszokrol meg koztudott,h ehenhalnak magyarorszagon.,

2022. aug. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Volt "szerencsém" ehhez a jogász-modell típushoz... Annyit mondok, hogy jól írják fentebb, ezeknél kizárólag a pénz számít, semmi más. Ahogy képbe kerül egy még pénzesebb hapsi (tök mindegy, hogy néz ki, hány éves, mennyire paraszt) rögtön dobbant.


34F

2022. aug. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
13 és akkor Labancz Lillát még nem is láttad
2022. aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
29%
En kedvelem Lindát, szép nő és okos is. Aki lehúzza mert magahoz illő gazdag férfit keres, az nincs tisztába a realitással. Én követtem interjúit, tudom hogy vagyonokat, több milliót költ magára. Nehogy már egy kebabossal járjon, gyakorlatilag a csaj fizetne a pasinak a szexért, annyira nem térülne meg a szépségébe fektetett pénz. A kebabos járjon átlagnővel, az való hozzá.
2022. aug. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Itt a GYK-n minden incel milliárdos vállalkozó? Mintha lemaradtam volna valamiről...:DDDDD
2022. aug. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!