Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 éves nő azt mondja az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves nő azt mondja az első személyes találka után hogy ő nem akar most komoly kapcsolatot hanem egyenlőre barátkozna meg idő kell...akkor most nem jövök be neki külsőre?(azt mondta szimpi vagyok).Barát zónába rakott?

Figyelt kérdés
Szerintem első látásra beleszerettem de nem szeretném fölösleges körökkel nehezebbé tenni.

2022. aug. 4. 22:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
jah, friendzoneba kerültél
2022. aug. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
11%
20 éves nő.... inkább lány. Mondd meg neki hogy nem az eseted, aki így viselkedik az komolytalan.
2022. aug. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is mondta ezt egy lány... Aztán egy év múlva se jutottunk el oda, hogy a barátnőmnek nevezze magát. Hagy az ilyen nőt, szenvedjen vele más.
2022. aug. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Igen, ez van mögötte. A nő választ.
2022. aug. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Az éremnek két oldala van, nem csak a nő választ, a férfinak is van választási joga.
2022. aug. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell túlgondolni. Nem tudja egyelőre eldönteni, hogy mit akar tőled. Annyira mély pozitív benyomást nem tettél rá, hogy járni akarjon veled, de annyira negatívat se, hogy elküldjön az anyádba, és kvázi soha többé ne akarjon hallani rólad.
2022. aug. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
67%
Lefordítom. Nem akar még b*szni.
2022. aug. 5. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
34%
Alkalmatlannak tart .
2022. aug. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%
Hogyan kezdtetek ismerkedni, párkapcsolat volt a cél, avagy csak barátként? Első esetben udvariasan elutasított, hogy nem akar semmit, utóbbi esetben meglepő lehetett számára a helyzet és nem döntött még.
2022. aug. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha jó nő, udvarolnék neki tovább. De ilyen nő mellett egyértelműen kell egy dugópajti.
2022. aug. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!