Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet alter, gamer( vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet alter, gamer( vagy hasonló nem szokványos stílusú) lányokkal találkozni / ismerkedni ?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon bejönnek ezek a nem hétköznapi csajok, legyen itt szó kisugárzásról vagy öltözködésről. Személyiségre nem tudom milyenek mert nem ismerek egyet sem de valszeg semmivel sem másabbak mint a nagy átlag.


Hol lehet belőlük többet látni meg gyakrabban összefutni velük ?

Sokat járok ki szórakozni ráadásul Budapesten de alig futok bele ilyen lányokba ? Tényleg ennyire kevesen lennének ? Még gamer csajokba is csak néha néha futok bele pedig tök jó lenne mert nekem is fontos része az életemnek a virtuális tér :D


2022. aug. 7. 00:45
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Valogatott retegembereket ott talalsz, ahol ennek a szorakozasuknak hodolnak. Tehat az alteros csajt ne Budapesten keresd, hanem egy fesztivalon. A gamer csajt se Budapesten keresd, hanem a virtualis terben. Mennyire kell fogyatekosnak lenni ahhoz, hogy ilyen kerdest kiirj?
2022. aug. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szóval fesztiválokon kívül, otthon kuksolnak egész nao és ki sem lépnek a szobából ?

Ne haragudj de én abból a logikából indultam ki hogy Budapest azért egy elég nagy és kevert város ahol a legtöbb társadalmi rétegnek megvannak a maga "kedvelt helyei"


Én is gamernek tartom magam, mégis rendszeresen mozdulok ki szórakozni, barátokkal találkozni... ők miért ne tennék ugyam ezt?


Arra voltam kíváncsi vannak e pl pestem ilyen specififikus helyek ahol több eséllyel futhatok beléjük pl valami alter stílusu kocsma vagy valami rock kocsma ilyesmi.


A fogyatekozást meg köszönöm... igazi magyaf szokás :D

2022. aug. 7. 10:51
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

Azt vettem észre legtöbbjük nem szép lány , de az egó az egekben mert ők gamerek .. nem szeretem az erőltet dolgokat .. cs go : global

Valorant :dia1

2022. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, én amikor láttam ilyen lányokat akkor nagyon tetszettek, nem topmodell alkat meg mit tudom én, de szépek voltak és ápoltak. Ami az egót illeti lehet igazad van. Bár akkor én már arra gondolnék, hogy akár a külső miatt is lehet ez mert láttam 1-2 dolgot :D Egyszerűbb lenne megmondani ha találkoznék velük de hát ritkák mint a fehér holló..
2022. aug. 7. 15:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Általàban otthon vannak. Ha kimozdulnak nem biztos, hogy mindig kinyilvánítják a külvilág felé az ízlésüket. Tudom az öltözködéssel az identitásukat szeretnék kinyilvánítani , de sokszor céltábla lesz az ilyen emberekből. Most az nyilván más ha Face-re kirak ilyen képeket, meg az is más mikor csak azért meg akarnak verni akár fényes nappal mert, rózsaszín hajad van. Szóval az olyan fiatalok és idősebb rétegek ki vannak téve az abúzusoknak, akik kicsit is eltérnek a normától. Én a helyedben vagy neten ismerkednék, vagy BarCraft, tömegközlekedési eszközök, fesztiválok, MondoCon, anime-s üzleteknél, animés-, alter-, emo-, goth csoportokban. Mert itt megfordul mindenféle ember. Ha gamer lányt szeretnèl akkor meg próbálkozz PlayIt-en, vagy Zsozé taliknál, Zsoze/Nessaj/TheVr facebook csoportokban, oldalakon. Vagy írd ki a Pesten Hallottam-ba. :)
2022. aug. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!