Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak hogy a duci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak hogy a duci férfiak iránt érdeklődnek a nők, de a duci nők iránt már nem érdeklődnek a férfiak?

Figyelt kérdés

Mert a férfiaknál elfogadottabb, természetesebb az elhizás? Vagy mert a nőket a férfiak hajlamosak a testük alapján megitélni, a nők viszont a belső értékeket keresik?

Vagy társadalmilag elfogadottabb a nők tárgyiasitása, anorexiássá vékonyítása? Vagy már a társadalom hozzászokott ahhoz hogy a férfiaknál alap az alkohol, dohányzás, sör, pörkölt? És nőknél miért megvetettebb az egészségtelen életmód?

Mert a nőket a ferfitársadalom szüleszteni akarja és a termékenységet erőlteti, és a termékenységhez hozzátartozik a szépség, a vékonyság?



2022. aug. 7. 21:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én ezt nem vettem észre.
2022. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha egy hölgy kicsit kerekebb:)
2022. aug. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 NTBS ***** válasza:
Én érdeklődök a duci nők után. És amennyire én látom sok más férfi is.
2022. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Én ezt pont fordítva látom. Sok kövér nőt látok sovány vagy kidolgozottabb testű férfival, míg kövér férfival kevés vékony nőt. Amúgy a kérdéseid tele vannak általánosításokkal, férfigyűlölettel, torzításokkal, amik hiteltelenné teszik az egészet.
2022. aug. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Mert a nőknek több eszük van. :D


Egyébként meg nem igaz, hogy nem, csak sok ffi a haverok előtt akar villogni és ezért nem elég jó neki a duci, aztán meg rinyál, hogy évek óta egyedül van. Egyszerűen mások a prioritások. A nő társat akar, a ffi meg dísztárgyat.

2022. aug. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ez pont fordítva van.
2022. aug. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
58%
Az az oka, hogy hibás a feltételezés.
2022. aug. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
43%
Pont fordítva kiszivem.
2022. aug. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
8%
#5: "sok ffi a haverok előtt akar villogni és ezért nem elég jó neki a duci, aztán meg rinyál, hogy évek óta egyedül van." Ja, mert a nők beérik egy kövér férfival, ha akad nekik egy soványabb is (ne adj' Isten, egy kidolgozott testű). Ezen az alapon akkor a "rinyáló" nőknek is lehetne mondani, hogy miért nem állnak össze egy kövér férfival. "A nő társat akar, a ffi meg dísztárgyat." Ez egy primitív, általánosító csúsztatás, ha a férfiak írnának le itt ilyen megjegyzéseket a nőkről, már rég ízekre szedték volna őket. Undorító...
2022. aug. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
41%

Ez a kérdés pontosan az igazság megfordítása.


Persze a duci nőknek sem annyira könnyű. De 1-2 éven belül megtalálják a vékony vagy normal alakú pártjukat.


Míg ha egy férfi elhízott, az sem kizárt hogy 10,20,30 évet fognak várni. Vagy sosem lesz senkijük.

2022. aug. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!