Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz, hogy egy 36...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy egy 36 éves férfi az édesanyjával, és az édesanyja éllettársával jár el nyaralni? Végülis jobb, mint egy egyedül, vagy otthon 4 fal közt maradva egész évben, nemde? Vagy mégsem? Ja se barát, se barátnő sok-sok éve.

Figyelt kérdés
És most ne olyan válaszokat írjatok, hogy jajj, de hogy baj, vagy ez tök trendi, mert szerintem annyira nem csúcsszuper ez az állapot.
2022. aug. 8. 16:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
24%
Csatlakoznèk előttem szólóhoz, csak nekem nincs nunim
2022. aug. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha az illetőnek jó így, akkor miért kellene foglalkoznia mások véleményével?

Szerintem egy férfi el tudja dönteni, mit akar.

2022. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
28%
Marha gáz. Ki venne komolyan egy ilyen pasit?
2022. aug. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Minden csak tàlalàs kérdése.. Nyìlvàn ha egy nekem tetsző hölgyel talàlkoznék ott vagy utàna később akkor úgy adnàm elő hogy én hoztam el őket magammal nyaralni ,mert olyan csàszàr vagyok.. Na ettől majd elkezd bizseregni tényleg a nunija hogy az #1 vàlaszoló szavaival éljek 🤣🤣
2022. aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
Most ez miben számít? Tényleg menjen inkább az anyjával mint hogy otthon üljön.
2022. aug. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%
Ha ez az egyetlen szórakozása, az szerintem nem egészséges. Mindenkinek szüksége van egy saját közegre. Ugyanakkor évi egy közös nyaralás szerintem nem gond. Mi is járunk családilag nyaralni minden évben egy hetet. Mindenki hozza a párját is, ha van. Nővérem közel 40 a párja 40+, ez mégis éves rendszerességel program.
2022. aug. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
48%

Neked jó elmenni velük akkor mit érdekel, hogy az itteni feministák mit hápognak ezen?


Az mennyivel jobb mikor a sugardaddy viszi el őket és cserébe rá kell cuppani a 60-70es papikára nekik? Na ugye


Élvezd a nyaralásokat, nem kell foglalkozni ezekkel

2022. aug. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
43%
Azért kíváncsi lennék, mit szól ehhez az élettárs.
2022. aug. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

Jah, én is inkább anyámat meg az élettársát kérdezném meg...lehet, hogy nekik kellemetlenebb.


Ugyanis azt magasról mindenki lesz@rja, hogy kivel mész nyaralni, senki nem fog foglalkozni vele.

2022. aug. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel, 24 vagyok, családdal megyek kb. mindenhova kikapcsolódni, de más haverok is vannak, hogy így, hogy például elmegy az anyjáékkal nyaralni. Ennyi idősen még apám is elment az anyjáékkal egy évben egyszer üdülni.

Inkább élvezd, hogy ott vannak melletted a szüleid, testvéred, más családtagok, értékeld őket, mert később, ha lesz saját családod már lehet erre nem jut idő, eltávolodtok, kiköltözöl, stb.

Nekem például most halt meg nemrégen a nagymamám és egyáltalán nem bánom, hogy feljártam hozzá tv-t nézni, politizálni, beszélgetni. Ha tehettem volna még többet mentem volna fel hozzá. Amikor valaki él, hajlamosak vagyunk természetesnek venni, hogy velünk van, nem értékeljük annyira, mert megszoktuk. Erre én is most jöttem rá és próbálom minél inkább értékelni a rokonokat, szülőket, családtagokat. Nyilván az életnek van egy rendje, egy idő után nem árt saját családot alapítani, de maradj a véreidhez közel és ha jó viszonyban vagy velük akkor légy érte hálás, mert rengeteg szétvert család van manapság.

2022. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!