Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél mi ez a magasságfétish...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél mi ez a magasságfétish még mindig?

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztam egy lánnyal Tinderről, és chaten tök jól kijöttünk. Viszont mikor élőbe meglátott, láttam rajta, hogy atom csalódott lett. Mikor megkérdeztem mi a baj, azt mondta, hogy egy törpe vagyok. (178cm) ő kb. 176cm volt. Jó, tényleg nem vagyok valami magas, de a törpét túlzásnak érzem. Neki meg ráadásul normális képe se volt fent.

Utána amúgy egész végig flegmázott és törpézett a találkán.


De én nem értem. Lehetek akármilyen csöves gyökér, ha 190cm lennék akkor úgyis mindenkit megkapnék?



2022. aug. 10. 07:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%

1. Ez a sztori vagy kamu

2. ..vagy ezért van egyedül a nő :D

2022. aug. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
46%
Tinder az egy pöcegödör. Ott még a kövér nők is adoniszt várják.
2022. aug. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
61%

Megkérdezte ismerkedéskor, milyen magas vagy?

Én, mikor ismerkedtem, elsők között szerepelt a kérdés. Neki is meg kellett volna kérdeznie, főleg mivel ő is magas.

Èn 171 vagyok, de 185 alatt senkivel nem kezdtem.

Ez nem fétis, úgyhogy kár kikérni magadnak. Ízlés. Nem köteles elfogadni egy olyat, aki nem felel meg a magassága miatt. Nem tartozik magyarázattal. Akkor sem kérhetnèd ki, ha 155cm lenne. Kinek mi jön be. Számomra egyszerűen nem volt férfias senki 185 alatt, illetve hozzàm nem illett. A törpézés nem szèp dolog, bár ez elég kamunak hangzik. Ha valakinél ennyire kicsapod a biztosítékot, az azért is lehet, mert hazudtál a magasságodról, vagy annyira csalódott tényleg. Akkor pedig ott hagy, nem szenvedi végig a randit. Te pl miért nem hagytad ott, ha szerinted flegma volt? Mit gondoltál, hogy ez így rendben van?

2022. aug. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
63%
Azért milyen már! Alapból a két nem kizárja a másik oldal 80%-át, de a férfiak ezután szinte bármilyen nőre rámennének, csak legyen már valaki.
2022. aug. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
27%
A nőkbe genetikailag bele van kódolva a felszínesség. Csak a külső és a pénz számít nekik, ezekben viszont nagyon válogatósak.
2022. aug. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

#3 Nem, erről nem beszéltünk, de 1 esetet leszámítva sose volt ebből semmi gond, így nem is számítottam erre. És nyilván mindenkinek más az ízlése, úgyhogy ha ő a magasabb palikra bukik, akkor oké, én elfogadom. De ha másfél órát utaztan azért, hogy találkozzunk, akkor elvárnám tőle, hogy ne így viselkedjen amíg együtt vagyunk. Én azért nem hagytam ott, mert attól még ha esetleg mindketten tudjuk hogy nem lesz folytatás, miért ne beszélgethetnénk 1 órát. Utána meg ő jobbra én balra.


Nekem csak azért fura ez a magasságos dolog, mert meglehet nekem mindenem ami egy nőnek kell, ha a nőnek csak a magasság férfias. Mellesleg ez a nő is 33 éves volt.

2022. aug. 10. 07:55
 7/25 anonim ***** válasza:
32%

A pénz lényege is a feslzínesség hangsúlyozása. Minél pénzesebb vagy annál többet kell költened külsőségekre: pl. menő sportkocsi, menő ruhák, órák stb.

Hiába vagy te milliárdos, ha puritán életmódot folytatsz ugyanúgy nem fogod érdekelni a nőket.

Csak a külső és a külsőségek számítanak.

2022. aug. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%

Nem véletlenül van egyedül 33 évesen.

Te meg legközelebb fizesd ki a saját fogyasztásod, és köszönj el. Minek akarsz beszélgetni olyannal, aki sérteget? Legyen már tartásod!

2022. aug. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%

6

Ha csak egyszer fordult elő, hogy probléma volt (az egyébként teljesen oké) magasságid, akkor mi ez a kérdés a "nők magasságfétisé"-ről?

2022. aug. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Hans Pötterman ***** válasza:
75%
Nem tudom honnan szeditek ezeket a gyökér csajokat,175 vagyok de eddig 1 se tartott alacsonynak,kavartam 185 magas lánnyal is,ő se problémázott. Én se érzem kevésnek, ezzel a magassággal már ha pl egy bevásárlóközpontba körülnézek, sokszor több alacsonyabb férfi van nálam mint magasabb. Kár ezen problémázni.
2022. aug. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!