Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten ennyivel könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten ennyivel könnyebb ismerkedni mint valamelyik szomszédos megyében?

Figyelt kérdés

Egy haverom 1 hete töltötte le a Tindert, de már 4 randit szervezett le magának, ráadásul mindenki hosszan ír neki vissza, és sokat, nem csak 1-1 szavakat, és szinte ők kérik el a Messenger elérhetőségét.


Pedig annyira jóképűnek nem is mondanám.


2022. aug. 10. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagyszámok törvénye. Arányaiban itt is pont annyira nehéz, lehet több a megfelelő személy, de nagyobb tömegben oszlik el.

A kérdésben feltett példád semmit nem jelent. Ha a haverodnak mindenki megfelel az bárhol hoszható, ha vannak igényeid az első mondatom vonatkozik rád.

2022. aug. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát én láttam kikkel beszélget, nagyon szép lányokkal, olyanokkal, akikből vidéken alig van pl XD
2022. aug. 10. 15:30
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen ez a nagy számok törvénye.


Én nem lakom messze Pesttől csupán 10 km.


De ha 5 km-en belülre állítom a tindert akkor 3 nőt dob fel összesen.


Valószínű , hogy Pesten vannak fent a legtöbben.

2022. aug. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
:D Mondjuk nézz szét Nógrád megyében és Bp-en. Szerintem nem kell hozzá diploma hogy érezd a különbséget.
2022. aug. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én a másik oldalról, nőként is meg tudom erősíteni ezt.

Ahol élek, alig van vállalható jelölt. Badoon prémiummal megnéztem, kiknek tetszem, sok budapesti volt közöttük, teljesen normális, rendben lévő férfiak, akikkel lehet kommunikálni is, ha nem lenne a távolság, bármi lehetne.

2022. aug. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5. Azért vigyázzál, mert a kor szellemisége kizárólag a szex körül forog. Én is leveszek szinte bármilyen nőt a lábáról, a kommunikációm fejlett, több diplomám van, mondhatni kilógok a sorból, de engem is csak a szex motivál. Ha nincs szex az első 3 találkozó valamelyikén, majd utána nincs rendszeres, heti 5-7 alkalom, akkor részemről tárgytalan az egész.


Ezt csak azért mondom, hogy ne érjen csalódás. Ha nem vagy szexcentrikus és bevállalós, akkor a szóba jöhető férfiak 90-95%-át felejtsd el. Tehát alapból a pasik 90%-a hulladék, ezt mondjátok. Majd a felmaradó 10% 90-95%-a is kiesik ha neked a szex nem dominál. Így fuss neki. Egyébként elárulok egy titkot. Eszméletlen nagy színészek vagyunk mi férfiak, a szexért bármit eljátszunk, a házasságok zöme meg azért megy tönkre, mert már nem akarjuk a szerepünket tovább játszani. Ez a férfi oldal. Persze biztos van pár kivétel, de a többség, sőt a túlnyomó többségünk az ilyen. Ja, vagy paprikajancsi, unalmas, sótlan lúzer, de az meg nálatok szóba se jöhet.

2022. aug. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6, köszi a figyelmeztetést, ezekkel nagyjából tisztában vagyok. De úgy kell elképzelni, hogy errefelé még elfogadható "csomagolás" sem társul a szexcentrikusság mellé. Eleve már megjelenés tekintetében sem, és itt alapvető ápoltságról, igényességről lenne szó vagy arról, hogy ne látsszon már első ránézésre az a borzalmas életmód, amit folytatnak, esetleg a zavartságuk stb. De a kommunikációjuk is 0.

Túlzó és elhamarkodott kijelentés volt a bármi lehetne, igazad van. De legalább van választék és valamiféle minőség, színvonal. Még ha csak azt is akarják... akkor sem "eret vágok magamon tőlük" kategóriás alakok.

2022. aug. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyilván könnyebb Budapesten. Szegeden pl. ha beállítom, hogy 50 km-es körzetemben mutassa a nőket olyan 10 perc alatt érek a végére a húzogatásnak. A fővárosban még nem próbáltam, de azt sejtem nem menne ilyen gyorsan :)
2022. aug. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha Chad vagy, akkor igen. De a felszínes illúzió ne tévesszen meg, rengeteg kamu meg unatkozó felhasználó van. Ha jók a képeid, akkor több matched lesz. Ha valami extrém vicces, megnyerő ember vagy, akkor többen fognak írogatni veled. Ha ügyesen alkalmazod a PUA technikákat, akkor többen mennek randira.


De ott eljön az igazság pillanata, gyakran már előtte is. Bennem akkor halt meg minden remény, mikor ugyanazzal a nővel én is és a haverom is matchelt és nekem adta az ő nem olyan lány dolgot, ők meg már szexuálisan flörtölgettek. Majd haverom megdugta és dokumentálta is a dolgot én meg közben chateltem vele tovább és míg haverommal dugott nekem azt mondta, hogy családi problémák voltak, azért nem írt vissza este.


Mikor leszerveztük a randit és haverom írt neki, akkor nem ér rá sokáig, reggel korán kel, hamar haza kell érnie. Mikor haverom offolta, hogy tegyük át más napra, akkor boldogan újságolta, hogy mégis ráér tovább, mert átszervezte (miattam) a beosztást és hogy ezért sokkal jövök neki. Ilyenkor a természetben fizetéses visszaflört nálam nem működött, mert egyből hárított azzal, hogy már azt hitte nem erőltetem tovább a dolgot, de úgy látszik csak nem tudok leszállni a témáról és teljesen komolyan mondta, amit mondott.


Haverommal a randija úgy zajlott, hogy sétáltak egyet a Margitszigeten és felment a csaj albérletébe dugni.


Velem eleve nem is akart a Margitsziget közelébe sem találkozni, olyan helyet nézett ki, ahol jó sok helyen lehet pénzt költeni.


Mikor haverom megjelent, odajött hozzám, kezet fogtunk, hogy szia-szia, a csaj rémült arccal, hogy "Ti ismeritek egymást?" "Persze, ezer éve cimbik vagyunk." majd hogy nem tudja milyen beteg, perverz játékot játszunk, de már megbánta, hogy megismert mindkettőnket. Majd visszafordult 3 méter után haveromra mutatva, akkor már könnyes szemekkel, hogy "Tőled meg nem ezt vártam!"


Szóval a match az még nem minden, de az se, ha visszaír. A randin dől el, hogy hogyan viszonyul hozzád. Egyesekhez UGYANAZ A NŐ felmegy lakásra, másokat meg túráztat és fizettet velük.

2022. aug. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!