Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Németországban, Svájcban vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Németországban, Svájcban vagy az Ausztriában élő magyar férfiak, nektek sikerült valaha helyi nővel egy komolyabb kapcsolat?

Figyelt kérdés
Sajnos ezekben az országokban nagyon rossz hírneve van a magyaroknak és rettenetesen nehéz úgy beszélni németül hogy a tipikus magyar akcentus ne legyen feltűnő, én is már egy köszönésből megmondom ha valaki magyar.
2022. aug. 11. 07:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%

Ja, bitte.


Einsundzwanzig/Frau

2022. aug. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gratulálok még ezt 4 szót sem sikerült hibátlanul leírni. :D
2022. aug. 11. 08:53
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
2# Őt hagyd békén. Inkább mesélj te valamit, sikerült-e továbbjutnod egy "grüß gott"-nál?
2022. aug. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Köcsög egy nyel a német, egyrészt jobban szeretem, mint mást, mert a kiejtés könnyű, többnyire ahogy le van írva úgy ejted. A szavakat ledarálom, hamar megtanulom, de a nyelvtan része bekavar.


Tehát addig a szintig jutottam, hogy magam megtudom értetni, viszont visszafelé, nem mindig sikerül. Egyébként német-német akcentus közt is van különbség, attól függ honnan jött jaritz. Az osztrák kicsit cigányosabb német verzió.

2022. aug. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Érdekes kérdés , kár hogy 0-az èrtelmes válasz
2022. aug. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Jól írtam le pedig.😊😉
2022. aug. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
szeretik a káposztát fidili-fidili-héj...
2022. aug. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

"Sajnos ezekben az országokban nagyon rossz hírneve van a magyaroknak"


Ezt mégis honnan veszed? Csomót laktam Ausztriába, 1 évet németbe, soha ilyennel nem találkoztam. Aki meg alapjáraton nem kedveli a bevándorlókat az másokat sem kedvel nem csak a magyarokat.

2022. aug. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#8:


Neki van rossz hívneve, csak úgy nem hangzik olyan rosszul, ha 9,5 millió emberre kivetíti.😂

2022. aug. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Egy évig tartott
2022. aug. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!