Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27 éves nőként miért szenvedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves nőként miért szenvedés a társkeresés?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, egyedül élek albérletben Budapesten, sikeres vagyok a munkámban, építem a karrierem, és csinos is vagyok, még ha sokszor nem is hiszek magamban. Nagyon nehéz a társkeresés. Egy éve vagyok egyedülálló, a volt kapcsolatom eléggé megtört, az önbizalmam teljesen megreccsent. Azóta kudarcok tömkelege, csak szexet akaró, felszínes pasik, akik semmit sem mozgattak meg bennem. Egyszerűen azt érzem, hogy egy normális férfinak sem kellek, de még csak nem is találok ilyet... Tudom, hogy az önbizalomhiány egy eléggé taszító dolog, de ennyire? Igyekszem visszahozni magam a felszínre, de nagyon nehéz, egy örök körforgás, hiszen a sikertelen randik után csak még inkább magamba zuhanok.


Ki hogy mászott ki hasonló helyzetből?



2022. aug. 13. 14:45
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
92%

Talán be kellene végre látnod, hogy nem új társ keresésével kéne megpróbálni helyretenni az önbizalmadat, hanem belső munkával (hogy ne másoktól, külső visszajelzésektől függjön), és AZUTÁN nekikezdeni a társkeresésnek.

Ebben a jelenlegi állapotodban nem csoda, ha csak kudarcos élményeket vonzol magadhoz.

2022. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
90%
Életmódváltás, edzés, pszichológus és jobban szűrni a pasikat. Tudatosan kell dönteni, hogy ne is találkozz olyan férfival, aki nem biztos benne, mit akar, mire vágyik - akinek mindegy, abból lesz a "jaj csak szórakozzunk" időpazarlás. A sport pedig azért fontos, mert ha rendszeresen és keményen csinálod, lecsendesíti az "agyalást" és tisztább, nyugodtabb lesz a fejed, amitől boldogabb leszel. Biztos van erre más mód is, nekem ez vált be.
2022. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
92%
Előbb rakd össze magad, utána randizz.
2022. aug. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Igen, kimaradt, hogy pár hónapja elkezdtem konditeremben edzeni heti 2-3szor, illetve előtte is más sportokaz űztem. Pszichológushoz is jártam kb. 8-9 hónapig, de úgy éreztem, hogy az önbizalom hiányomon nem tudtuk együtt dolgozni, így pénzkidobás lett egy idő után. Talán másik szakemberrel fogok próbálkozni ezen a téren.


Sajnos nehéz, mert körülöttem mindenki boldog kapcsolatban él szinte, és akármennyire örülök a boldogságuknak, én is vágynék erre, és eltölt egy negatív érzéssel. Nehéz kiverni a fejemből ezt a témát, hiszen heti szinten csodálkoznak emberek rá, hogy szingli vagyok. De teljesen igaz, hogy magamban kell helyre tenni a dolgokat, ezt egy kapcsolat nem tudja megoldani, még ha azt is hiszem néha

2022. aug. 13. 14:53
 5/41 anonim ***** válasza:
85%
Én azt tapasztalom, hogy az önbizalomhiány elégé taszítja a nőket is és férfiakat is. Elsőnek magadat kell rendbe tenned. Azt nem tudom, hogy hol lenne érdemes keresned normális férfiakat, nem hiszem, hogy a tinderen lennének. 26/F
2022. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
2%
Mert nem vagy 18-25 között.
2022. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
20%

Ugye a normális férfi extra jól nézzen ki, sportos, magas, barna, karakteres arc, olyan nyugati stílusú világpolgár. Humor, egzisztencia, diploma, céltudatosság, 2-3 hobby magas szinten, travel addict, szuper öltözködési stílus, önálló lakás, autó az alap. Tehát e felett kellene valaki aki normális. Értem. Hát, elég nehéz dolgod lesz, mert a mai nők 99%-a ilyenre hajt, és ők is inkább leélik az életüket egyedül, mintsem csak egy átlagosan normális férfit válasszanak.


"27 éves vagyok, egyedül élek albérletben Budapesten, sikeres vagyok a munkámban, építem a karrierem, és csinos is vagyok, még ha sokszor nem is hiszek magamban."


Hát ez így elég harmatos, az álompasid ilyenekből naponta 50-et fektethet meg. Nincs még valami a tarsolyodban?

2022. aug. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
74%

Ne görcsölj rá, először is magadban tegyél rendet, aztán majd jönni fog magától,nyugi :)


Ja és az ilyen 6-7es válaszolókkal ne törődj.

2022. aug. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
88%

#4:


"Pszichológushoz is jártam kb. 8-9 hónapig, de úgy éreztem, hogy az önbizalom hiányomon nem tudtuk együtt dolgozni, így pénzkidobás lett egy idő után."


Annak, hogy nem tudtatok együtt dolgozni az önbizalomhiányodon, mi volt a konkrét oka? Mi volt az, amiben nem értettél vele egyet?

2022. aug. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Amit elvárok a pasimtól, az mind bennem is megvan, nyilván nem szeretnék minden adatot kiadni magamról, így csak az alapvető felmerülő kérdésekre adtam választ a kérdésben. Személyiség szinten sok minden szubjektív, így furcsán hatna leírni saját magamról, hogy mennyire jó fej, humoros és ambiciózus vagyok, pedig szerintem abszolút!! :) Hobbi szinten én is rendelkezem többel is, de szerintem pontosan ez sajnos a felszínesség mutatója. Én ennél mélyebb értékeket és kapcsolódást keresek, ha az egzisztencia lenne a fontos, már valószínűleg megállapodhattam volna, lett volna lehetőségem.


Szóval, remélem a leendő barátomat (ahogy az eddigieket sem) a hobbijaim felsorolásával, vagy a gyönyörű külsőmmel fogom megfogni, hanem észreveszik majd a rejtettebb tulajdonságaimat is.

2022. aug. 13. 15:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!