Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan szingli pasik akik nem félnek elköteleződni és szeretnének egy kiegyensúlyozott kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy a ‘jobbak’ mind kapcsolatban vannak, nyilván van aki ilyen kapcsolatot akar, de nekem ők általában nem vonzóak.

Én jelenleg nem vagyok nyitott laza vagy szexkapcsolatra, viszont úgy érzem egy kiegyensúlyozott kapcsolat most megfelelő lenne.

1-2 társkeresőn fenn vagyok és kb csak elszomorít amit ott tapasztalok xD legbelül tudom, hogy van számomra is egy ember aki ugyanazt akarja mint én, de nehéz a folyamat és általában a két állapot között ingázom: az egyik az hogy egyedül is teljesen jól vagyok, élvezem az életem, a másik mikor úgy érzem, hogy szeretnék valakit magam mellé

Ti mit tapasztaltok?



2022. aug. 16. 14:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha ilyenek lennének, nem lennének szinglik.
2022. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy full kamu, én mindig erre vártam de egy nő se keres igazán komoly kapcsolatot. Aztán kb. pont egy megbízhatatlan, magabiztos férfit kerestek. Nem azért mondom mert nem lenne sikerem a nőknél, csak szerintem kevesen vágynak igazán egy ilyen férfira.
2022. aug. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
persze, külön tetszik hogy a csajok előadják magukat, hogy "ne legyél légyszi bunkó", meg hogy hosszú távra keresnek valakit, amikor meg kulturált módon írok nekik, válaszra se méltatnak, így aztán feleslegesen vágyok tartós kapcsolatra 🤷🏼‍♂️
2022. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
2, Így van. Kb az van, hogy mindenki ezt hangoztatja, mert így illik, de vagy alkalmatlan rá vagy valójában nem ezt keresi.
2022. aug. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként férfioldalról is ugyanez van, azaz kb. az összes feleségnek való ("wife material") nőt elkapkodják tizenévesen meg kora huszonévesen/egyetemista korban. A "maradék" nő pedig teljesen alkalmatlan hosszútávú, komoly párkapcsolatra, mert igazából ők maguk sem akarnak ilyet.
2022. aug. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Én megszívtam egy ilyen nővel, full wife material volt- annak látszott aztán beközölte évek után hogy amúgy nem is hiányzik neki a házasság meg a gyerekek. Annyi év után döntötte el, hogy ez a hazas élet nem is neki való.

Szóval azért ti is be tudtok etetni rendesen. Aztán most meg akik szingli nők azok nem hiába azok (többség). Megszívtam.

2022. aug. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6, És most hogy állsz hozzá a dologhoz? Inkább vagy egyedül vagy már nem veszel komolyan senkit és lesz ami lesz, ha szex akkor az, ha bele is mész egy kapcsolatba már nem veszed komolyan az illetőt?
2022. aug. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
#6os vagyok, úgy állok hozzá a kapcsolathoz ahogy a matematikában a valószínűséghez, attól még hogy 5x fejet dobtam, a következő dobás valószínűségét nem befolyásolja. Szóval merem azt hinni, hogy létezik még olyan nő akivel összehoz a sors a korosztályomban aki ugyan olyan normális mint én és megszívta hasonló módon. Erre kell cápázni, hidd el nagyon nehéz. Főleg amikor már ismerkedéskor kb. minden nőnek volt már 10 palija. Hát én nekem 1, azzal egy életr terveztem, nem akarok a 11. lenni 😅 Nehéz, lehet egyszer megunom. De amilyen marha vagyok, várok a csodára. Ez az én szomorú életem 😂
2022. aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen sok ilyen férfi van, csak ahhoz hogy egy férfi rávegye magát az elköteleződésre, biztos akar abban lenni, hogy az erre alkalmas nőt találta meg.

Valamiért itt kialakult a női oldalon egy olyan kép, hogy az ország tele van csinos, önálló, éretten gondolkodó, párkapcsolatra vágyó és párkapcsolatra tökéletesen alkalmas 25-45 közötti nőkkel, csak a korban hozzájuk passzoló férfiak éretlenek, megbízhatatlanok, önmagukra igénytelenek, viszont mind modell testű 20 éves csajt szeretne.

2022. aug. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen voltam fiatalon. Nem is volt sikerem a lányoknál. Azután megházasodtam, megszívattak, elváltam. Nem törvényszerű, de ilyen is van.
2022. aug. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!