Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, ti örültök/örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti örültök/örülnétek Tinderen a superlike-oknak vagy szánalmasnak tartjátok?

Figyelt kérdés
2022. aug. 17. 14:03
A kérdező szavazást indított:
Örülök neki és valamennyivel jobb esélyekkel indul az illető aki küldte
Szánalmasnak tartom, és csak azt a benyomást kelti hogy az illető kivan rendesen éhezve
6 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem befolyásol nálam semmit, ha tetszik a pasi, úgy is tetszeni fog, ha nem, akkor meg nem.
2022. aug. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy lehet szánalmas, ha azt mondod, hogy te jobban tetszel mint a többiek? Max semmi. Aki erre azt mondja hogy szánalmas, az a szánalmas.
2022. aug. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mindig véletlenül nyomtam superlikeot.


N

2022. aug. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor örülnék neki, ha olyan értelemben használnák az emberek, hogy "nagyon tetszik ez az ember és az adatlapja alapján is tökéletes"... ehelyett a férfial kb. mindenkor másnál próbálkoznak superlike-kal "hátha bejön egy numerára" jelleggel meg ha azt érzik, hogy "hú, apám, de meghúznám", adatlapot rendszerint el sem olvassák. Persze, hízelgő, ha egy férfi nagyon szépnek tart, de az édeskevés ahhoz, hogy én kapcsolatot akarjak vele (ahhoz kölcsönösnek kell lennie a vonzalomnak és értékrendre, érdeklődési körre, személyiségre is passzolnunk kell).
2022. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!