Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már hogy online társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy online társkeresőn lebeszélt randira nem jött el a másik fél vagy eljött de azt mondta azonnal hogy ez nem fog menni mert ő másra számított?

Figyelt kérdés
Vannak ilyen negatív tapasztalataitok?
2022. aug. 20. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt.
2022. aug. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hú nekem egyszer volt. Mondjuk kölcsönös volt, mert a srác is nagyon közönséges volt. Iszonyatosan taszított élőben. Aztán közölte, hogy tipikusan olyan vagyok, aki máshogy néz ki, mint a képein, úgyhogy ő most lelép, bocsi.
2022. aug. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Olyan még nem volt, hogy nem jött el.

Olyan volt, hogy:


- Eljön, de ilyen világfájdalom fejjel. Kérdeztem, hogy mi a baj, mondta, hogy rohadtul ki van égve (az volt kb. a 70. randija fél éven belül) és nincs kedve az egészhez, de nem akart bunkónak tűnni.


- Megjelenik, az a típusú nő, akinek ami a szívén, az az arcán. Vagyis öntudatlanul grimaszol. Mindezt az 1. másodpercben. Rögtön itt is a "mi a baj?" kérdés jön tőlem. Közli, hogy neki max. 3 év korkülönbség fér bele (6 évvel voltam idősebb, ki is volt írva a korom). Mondom, hogy elcs*sztem a regit, mert nem akartam igazi adatokat megadni, de nem 34, hanem 31 vagyok. Erre felcsillant a szeme és megkönnyebbült. De utána közöltem, hogy csak vicceltem, tényleg annyi vagyok, amennyi ki van írva és hagyjuk...


- Olyan gyakran van, hogy már ez elején érzem, hogy "nincs szikra" és látom, hogy a másik félnél is hasonló a helyzet. De ennek ellenére volt olyan, hogy több órát elcseverésztünk, majd a végén elköszöntünk.


- Még évekkel korábban volt olyan, hogy én nem számítottam arra, amit kaptam. De akkor sem voltam bunkó, egy kávéra azért meghívtam őket.


34F

2022. aug. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem egy online társkeresőn, hanem egy közösségi oldalon beszéltem meg egy lánnyal a randi paramétereit.

Már egy kis ideje a helyszínen várakoztam, mire megérkezett. Nagyon kedves volt meg minden, viszont azt valamiért elfelejtette említeni, hogy a profilján "korábbi" képek szerepeltek róla, amiken úgy 50 kg-al vékonyabbnak tűnt.

A döbbenet után közöltem is vele, hogy ne szórakozzon velem, mert én tutira nem vele chateltem. Ezen totál felháborodott, még majd hogy nem neki állt feljebb.

Na mondtam magamban, nekem erre nincs időm. Ezért fogtam magam, elköszöntem és otthagytam f*szba. :D

2022. aug. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4-nek a #3 vagyok:

Nekem is ismerős az érzés, amikor várakozok, meglátok valakit közeledni, aztán indul a fohász miközben közeledik, "jaj, ne ő legyen, lécci ne ő legyen"...


De az első 2 ilyen eset után már alap, hogy teljes alakos kép legyen. De tény, hogy az időutazókat ez sem szűri ki, de azért szerencsére ők ritkák.

2022. aug. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Előre lebeszéltük mikor érünk rá, aztán randi közepén benyögte, hogy menjünk mert a hugával megy vásárolni. Aztán letiltott. :D
2022. aug. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden képen csukott szájjal mosolygott a pasi. Aztán élőben kiderült, hogy miért. 😬 Szóval elég gyorsan elköszöntem. Utána persze én voltam a felszínes ribi, amiért zavar, hogy kb két foga volt elől, az se egymás mellett.
2022. aug. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Ezzel az alakossal télen vigyázni kell, rajtam is nagykabát van meg sapka, magassarkú csizma, aztán mikor beültünk, mondta a srác, hogy megkönnyebbült, mert látja, hogy vékony-törékeny alkat vagyok, de kabátban nagyobbnak látszom nála is, és már úgy állt hozzá, mennyire elege van azokból, akik hazudnak a súlyukról(én is lecsaltam amúgy 3 kgt, de nem zavarta) és rajtam is ez látszott.. szóval télen nagyon beugratós az első benyomás, pozitívan és negatívan is hozzá tud tenni.
2022. aug. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Több is volt!


1, a srác aki megjelent kb 30-40 kgal több volt mint a küldött képein.


2, 26 vagyok és a saját korosztályom keresem. A messengeren azt mondta 27 éves, a randin kiderült hogy 35.


Mindkét pasit ott hagytam miután kiderültek a hazugságok.

2022. aug. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Azért a nagyon hard core időutazókat szerintem ki lehet szűrni a kép minősége alapján.


7-8 éve még kb egy mobil sem tudott igazán éles képeket csinálni, most meg szinte az összes.

2022. aug. 20. 13:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!