Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Reálisan mennyi esélye van ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reálisan mennyi esélye van ma párkapcsolatra, családalapításra Magyarországon egy barna bőrű, félig egyiptomi származú nőnek?

Figyelt kérdés

2022. aug. 20. 15:24
1 2 3
 11/27 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

8: Attól függ. Ha mondjuk egy vallásos egyben konzervatív is és mondjuk csak magyar párt tud elképzelni maga mellé... akkor ez nem játszik. Ellenben ha van egy "liberálisabb" gondolkodású emberke, akik ugye kevésbé kötöttek és nem is biztos, hogy vallásos az illető, ő meg előbb jönne össze valaki "mással" mint az első példa.


Persze ezek "kategóriákba" sorolt példák, az emberek nem fekete-fehérek, de léteznek a fenti esetek is.


Összességében találhatsz párt szerintem. Nem látom lehetetlennek. Tök mindegy, hogy vallásos az illető vagy nem, az embertől függ.

2022. aug. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
69%
99%
2022. aug. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Gymnospermatophyta ***** válasza:
74%
(Én se mennék arab országba lakni, főleg nem nőként:D)
2022. aug. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ne az itteni véleményekből indulj ki, mert itt sok a segghülye meg rasszista is. Nekem pl nem kizáró ok meg szerintem a környezetemben senkinek sem:)
2022. aug. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
17%
Nyugati országba költözés nem opció, kérdező?
2022. aug. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
A bevándorlási hullám miatt mindenhol egyre nagyobb a rasszizmus.
2022. aug. 20. 18:04
 17/27 anonim ***** válasza:
88%

Imádom egyébként, amikor ilyen esetekben, amikor félig arab/fekete az illető elzavarnák az illetőt valami arab/afrikai országba, arra célozván/nyíltan kinyilatkoztatva, hogy oda való. Egyszerre kell ehhez szerintem valami mérhetetlen sötétség + az empátia kommplett hiánya.

Ha félig európai az illető, akkor pont annyira fehér, mint amennyire "színes", azt pedig, hogy hol van az otthona, az határozza meg, hogy hol szocializálódott. Attól, hogy egyes rosszindualú, gyűlölködő rasszistának nem tetszik a színe, nem fogja otthon érezni magát egy arab/fekete afrikai országban.


A kérdezőnél is ez a helyzet. Magyarul beszél, és ő maga is mondja, hogy Egyiptomban idegennek érzi a kultúrát. Mi a francot keresne akkor ott?

2022. aug. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miről beszélsz, én pl. magas, jóképű, szőke hajú, világos bőrű férfi vagyok és pont a sötétebb hajú/szemű/bőrű nők tetszenek nagyon. Simán összejönnék arab kinézetű nővel is. Volt egy mexikói barátnőm is egy időben. (Vidéki egyetemvárosban élek.)
2022. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
84%

Nem viccelek és komolyan írom: ha szép vagy, akkor 110%.

Annyi, hogy ne a prolik, hanem az igényesebb férfiak között keress.


34F

2022. aug. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
16%
A kinezet nem szamit, foleg nem a borszin, ha a belso ertekek rendben vannak.
2022. aug. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!