Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nettó 270 ezres mediánbéres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nettó 270 ezres mediánbéres (kelet-magyarországi megyeszékhely), panellakást hitelre vevő 36 éves Jóskának mikor fő le végleg a kávé és egyedül pusztul el? Nem ronda, nem kövér, nem tanulatlan (diplomás ápoló, tanár, hivatalnok fizetése ilyen).

Figyelt kérdés
2022. aug. 26. 19:42
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%
Belinkelgetheted ide a ksh.t, akkor is átlag alatti
2022. aug. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
17%
Ez az átlag, te nyomi!
2022. aug. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Hu, jó bunkó válaszokat kapott a kérdező (csak az első ötöt olvastam, a többihez már kedvem se volt). Képezd át magad, hogy sokkal több pénzt keress! De jó tanács… abban van igazság, hogy valószínűleg egy elvált, gyerekes, 35-40 körüli nőt tudsz kifogni, ha jól tartod magad (vannak csinos nők durván meghízott férfiak mellett is 35-40 körül, de ott van pénz vagy egy régi, esetleg új, de nagy a szerelem). A szerelem szerencse kérdése. Én is mindig annak tetszettem, aki nekem nem és vice versa. Ez ilyen. Most egy olyan csajjal randizunk, aki nekem egy kicsit kompromisszum. Nem tetszik igazán, de azért el tudom vele képzelni később. Én 240 körül keresek, egy mellékallás van mellette, az plusz ~30-40 havonta. A szakmám beteg, állami gondozott gyerekek tanítása. Ezzel túl sokat keresni nem lehet, de nem vagyok lusta, hogy az általad leírt összeget megkapjam, hétvégén dolgozom mást is. Sportos vagyok (most voltam szűrésen, ahol a testösszetétel-mérés tökéletes adatokat mutatott ki az orvosok szerint). Egyszer itt, gyakorin két hölgy megnézte a társkeresős adatlapom ismeretlenül és azt mondták, hogy az átlagnál kicsit jobban is nézek ki, egyikük simán randizna is velem, ha egyedül lenne. De ez a gyakorlatban nem jelent semmit, százból egy lány jelöl vissza, de az is lelép többnyire, mikor alig beszélgettünk (pedig látható, értelmesen írok, kedves is vagyok). Van két labradorom 5 éve, ami feltételezi, hogy gondoskodó is tudok lenni, sokat foglalkozom velük. Félig otthon élek, egy szeparált házrészben, saját lakás egy partnerrel lehetne csak, nyilván. Nem tudom elképzelni, mi hibádzik. Vagy a kis keresetem vagy az, hogy túl “jó fiú” vagyok, különösebb nagy izgalmakat nem fogok okozni. 29/F
2022. aug. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
73%
Ja és tisztelet a kivételnek (bár a most említett hölgyekkel sincs gondom), de sok-sok 35 feletti nő abszolút nem fog értékelni akkor se, ha egyébként egy értékes, de mégis “átlagos” srác vagy. Gondoltam korábban, hogy az a 34 körüli lány, aki tetszik (mellesleg ketten is vannak, de csak az egyiküket kérdeztem nyíltan, másikuk csak sugallta erősen), majd ad egy esélyt, akár csak egy séta erejéig. De nem. Én elmentem sétálni anno egy kislánnyal (ő akkor volt 19, én 25), aki nem volt az esetem és 1-2 órát beszélgettünk, meghívtam egy fagyira, de szépen, finoman közöltem, hogy most ezt nem szeretném. De ezek a lányok nekem nem igazán adnak esélyt egy kis séta erejéig se, pedig a legrosszabb, ami történne velük, hogy megiszunk valamit egy kávézóban. Nem tudom, mi kell a nőknek, tehát hódítani nem tudok. De lehet, hogy csak nincsenek meg hozzá az eszközeim (pénz, kocsi, nyomulás).
2022. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

"Egy nő nem néz rá lakás nélküli pasira manapság."

Nincs lakásom, mégsem okozott gondot a csajozás. Neked elsősorban fejedben van problémád. Megindoklod miért jó az, amit jelenleg csinálsz és miért hibás mindenki más, amiért másképp gondolkodik és nem állnak sorban érted.

2022. aug. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 NTBS ***** válasza:
100%
Szerencsével még bármi lehet. Csak gondolkodj egy kicsit másképpen.
2022. aug. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!