Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van rá esély hogy az FB,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély hogy az FB, Insta veszít a népszerűségéből és újra kicsit kevésbé lesznek jelentősek a felszínes dolgok mint a külső és a pénz?

Figyelt kérdés

Ez már bizonyított hogy a közösségi média térhódítása nagyban növelte a vágyat arra hogy az ember valami rettentően szép nővel/férfivel elképesztően luxus és exclusive helyeken lehetőleg egy minimum 40 milliós kocsival töltsön fel képeket.


Kérdés hogy van e rá esély hogy kihalnak ezek a dolgok mint ahogy annak idején az MSN vagy az iwiw, vagy legalább akkorát veszítenek a népszerűségükből mint a TV csatornák.


2022. aug. 27. 17:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Igen. Kihalt az iwiw, msn. És mi történt? Jött helyette a face, Insta.

Ha el is tűnnek, akkor más hasonló fogja átvenni a helyüket.

2022. aug. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Az MSN nem a magamutogatásról szólt, csak a kapcsolattartásról...


Az IWIW sem ilyen mértékben, ott sem voltak like-ok hogy látszódjon hogy társadalmilag mennyire vagy értékes meg ilyenek...

2022. aug. 27. 18:03
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Most már a fosbúk se menő, az insta még játszik, a tiktok az új irány.

Normális emberekkel kell ismerkedni, akik nem ott élnek!

2022. aug. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Aki annyira megvezethető és ostoba, hogy a Facebookról és az Instáról szerzi be a világnézetét, az ezek nélkül az appok nélkül is felszínes lenne.
2022. aug. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%

Nincs, ennél csak rosszabb lesz. Minden generáció egyre mélyebbre süllyed a fogyasztás kényelmében szocializálódva és "nevelve".


Nekem 30 körüliként a legnagyobb meglepetés az volt, mikor tapasztaltam hogy már a 25 körüliek is milyen szinten hűségesek a cégekhez, hogyan dobják el a személyiségüket kamu marketing szövegekért és milyen könnyen engedik beolvasztani magukat a céges "kultúrába", feladva akár az életüket értük. 0 kiállás, 0 önbecsülés, 0 személyiség, maximális elköteleződés és engedékenység. H-gyért-szrért gürizve sem a főnökét piszkálja, hanem a kollégáit szólja le, akik felmondanak és ezzel szerinte "feladják", elmennek pl. egy szr helyről.

2022. aug. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

2

AZ nem a program "hibája", hogy mire használják.

Mellesleg ha neked a lájkok száma jelenti, hogy mennyir evagy értékes, akkor baj van a fejedben erősen.

2022. aug. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

6

Azért ne legyenek kétségeid affelől, hogy a közösségi média platformok algoritmusai milyen tartalmakat részesítenek előnyben.

2022. aug. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Fölösleges ezen vitázni, ez már bizonyított hogy az FB és főleg az Instagram növelte a felszínességet az emberekben, erről több kredibilis tanulmány is készült.
2022. aug. 27. 18:29
 9/17 anonim ***** válasza:

Talán mert igény volt rá. AZért halt meg az Iwiw, mert mindenki a Facéra ment át. Az emberek döntöttek, hogy nekik a face kell, nem az Insta. Nem rájuk erőszakolták.

Amúgy most sem kötelező használni egyiket sem.

2022. aug. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%

Az a baj, hogy ezek nélkül a "normális" emberek szívnak.


Most, hogy szingli lettem a bőrömön érzem. Nincs instám, Facén nincsenek képek, a nyaralásokon csak közös képeken szereplek, ezért a Facéra/(ha lenne Instára)/Tinderre se tudok semmi ütőset kitenni.

Ráadásul pénzügyileg sem vagyok konzumidióta. Lassan 200 misit gyűjtöttem össze, vettem egy házat és egy új középkategóriás kocsit. Közben menedzselgetem a portfóliót, hogy talán jövőre egy befektetési célú lakás is összejöjjön. Ezzel szemben ismerős srácnak 10ed ennyi pénze sincs, hitellel vett egy kupé Mergát, közben albérletben lakik. Mondani sem kell, hogy ki csajozott be...


34F

2022. aug. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!