Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tulajdonképpen van érdemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképpen van érdemi különbség egy átlagos és túlsúlyos ember társkeresési nehézségei közt?

Figyelt kérdés

Sokat beszélünk a külsőről és a média is azt sugallja, hogy vannak bizonyos ideálok, amikhez hasonlítani kellene és akkor minden ajtó megnyílna, de én azt látom, hogy ez kicsit túlságosan fel van fújva. Igazából kutatások alapján a férfiak nagyrésze az átlagos nőket kedveli és viszonylag kevesebben a vékonyakat és a túlsúlyosakat. Ugyanígy férfiak közt sem lehet mindenki izmos és nem is biztos, hogy annyira jó, ha valaki annyira szuperül néz ki, mert akkor túl sok időt fordít erre és kevesebbet egyéb területekre, amik szintén fontosak lennének egy párkapcsolat szempontjából.

Az ismerősi körömben én nem látok akkora különbséget annak tekintetében, hogy mennyi vékony, átlagos vagy túlsúlyos ember él párkapcsolatban, lehet tiniknél még markánsabban így van, de felnőtt, érett embereknél már nem csak ez számít. Persze vannak nagyon csúnya emberek is, akiknek tényleg vállalhatatlan a külsejük, de azok szerintem csak olyan 5-10%, az ápolatlanság viszont sokkal több embert érint, amin könnyebben lehetne javítani. A társkeresési nehézségek szerintem alapvetően más dolgok miatt vannak és mindenkit érintenek testalkattól függetlenül, ezek meg a bizalmatlanság, túlzott fogyasztói hozzáállás és a közösségek hiánya, ahol jobban megtudnák ismerni egymást az emberek. Most mindenki az instant kapcsolatot keresi, hogy azonnal mondhassa magáról, hogy kapcsolatban él és minden egyből jól működjön.



2022. aug. 29. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Előítéletek. Ha kövér vagy, millió előítéletnek leszel kitéve, némelyik egészen banális szintű.
2022. aug. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Én sem jönnék össze egy "erősen" túlsúlyos lánnyal.

Én képes vagyok visszafogni magam, hogy ne zabáljak folyton, akkor szerintem más is.

Az, hogy valaki kicsit duci az nem baj, de amikor valaki Michelin Baba az már nem.

2022. aug. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha túlsúly alatt 26-os BMI-t értesz, akkor nincs érdemi különbség, ha azt, hogy boltban már nem talál magára való ruhát, mert a legnagyobb méret sem megy rá, akkor van.
2022. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
A kinezet hiaba atlagos, ha meg egy doglott hal is ferfiasabb nala.
2022. aug. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Amikor edzettem, elértem egy jól látható szintet. Nem voltam felhőcske vagy ilyesmi, de látszott rajtam izomtömeg. Meglepően sok lány megnézett már az utcán is és volt, hogy egyszerre 3 lánnyal jártam össze szexelni.

Később többet kellett tanulnom, meló is jött és 1000 más dolgom lett. Lement az izom, feljött egy kis poci. Csak a hasamra, tehát máshol teljesen átlagos vagyok. Hát, havonta talán 1-2 lány néz rám és sokkal nehezebb lett a párkeresés is.

Ha ezek után te benyomod, hogy nincs különbség, akkor igazából téged nem is érdekel, hogy van e.

2022. aug. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Volt már szerencsém 195 centis 115 kg-os izmosabb férfihoz, 170 centis mackósabb alkatúhoz is. És most, szintén 170 centi körüli már-már vékonyabb sráccal alakulnak a dolgok.

Mindezt úgy, hogy a 160 centimhez kb 80 kg vagyok…

2022. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nőként nincs nagy különbség, ha vonzó és ápolt vagy átlagos testalkattal, vonzó és ápolt leszel telten is (szóval +10-15 kilóval). Férfiaknál gyakran látom, hogy - főleg a fiatal lányok - még nagyon elkábulnak a kidolgozott testtől, azt gondolom, később csökken a jelentősége, de biztos, hogy sokáig előnyben van egy izmos férfi egy átlagossal szemben.
2022. aug. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Szép arcom van, jól öltözök alkatomnak megfelelően. +/- 10-15kg nem számít, ugyanannyi férfi próbálkozik, csak nem ugyanazok 😉
2022. aug. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem a vékony+10-15 kg nál kezdődik a telt, hanem a 44-46-os ruhaméretnél.
2022. szept. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megnyugodtam a 42-es méretemmel (na jó, nem nagYon)
2022. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!