Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinél az volt a válóok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinél az volt a válóok hogy a férfi keveset keres,ott a feleség mit tett le az asztalra?

Figyelt kérdés

Nálunk a volt feleségem hétfőtől péntekig dolgozott havi 200 ezret keresett irodában.

Tőlem elvárta 3 műszakban hogy menjek be hétvégén is túlórázni mert neki kevés a 400 ezres fizum.Mert ő nyaralni akarna,meg nagyobb autót,mert a barátnőinek is ez mind meg van.

Mikor mondtam neki hogy dolgozzon ő is többet,menjen gyárba dolgozni azt jobban megfizetik,ki volt akadva,hogy ő irodában akar csak dolgozni.

Összevesztünk elváltunk.

Még azon is megsértődött hogy kiraktam a házamból,mikor ő költözött ide.

Aki elvált ilyen miatt hogy viselte,mi történt?


2022. aug. 30. 10:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%
Kicsit hihetetlen a történet. Ha anyagias nőt fogtàl ki az oda se kitöltött volna egy 400 ezres proli melóshoz.
2022. aug. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%
Én már hamarabb kidobtam volna, akinek kevés egy 3-400 nettós fizu, az aranyásó.
2022. aug. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
66%
12: a mai világban pedig kevés, ha normálisan meg akarsz élni. Én 375-öt keresek, és albi meg infláció mellett az egész elmegy, pedig se kocsim, se gyerekem és nem is dohányzom. Csak én nem a pasimtól várnék több pénzt, hanem a munkáltatómtól...
2022. aug. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
54%

12


Bocsika, mivel ennél magam is többet keresek, a másiktól is elvárom. A hozzád hasonlók pedig nem érdekelnek.

2022. aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
52%
Tudom, itt mindenki 700 nettó felett keres és borzasztóan kevesli. Volt itt egy felmérés 2 éve, akkor is 104 válaszadóból valami 460 nettó jött ki, szóval akkor most a 700-800 reális, csak a való életben sajnos nem mindenki kapja meg úgy ezt az összeget, mint itt egytől-egyig mindenki.
2022. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!