Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért képtelenség beszélgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért képtelenség beszélgetni a nőkkel az ismerkedő appokon?

Figyelt kérdés
Sokszor fordul elő, hogy hiába matchelünk, alig halad a beszélgetés, mert harapófogóval kell mindent kihúzni a csajból. Kérdezgetek, érdeklődöm és nincs semmi viszonzás, csak egyszavas válaszok... akkor minek húz jobbra ha nem érdeklem? Miért vesztegetjük egymás idejét?

2022. szept. 3. 13:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Olyan sokan matchelnek velük, hogy nincs ideje regényt írni mindenkinek.
2022. szept. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Vagy csak te nem tudsz
2022. szept. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

Nem tartotta érdekesnek amit írsz, avagy melletted volt más olyan férfi, akivel beszélgetett és izgalmasabb volt.


Helyedben nem fektetnék sok energiát egy olyan beszélgetésbe, ahol nem érzem jól magad. Ez lehet számodra egy jó szűrő: amelyik nővel nem gördülékeny a beszélgetés, attól elköszönsz és keresel mást.

2022. szept. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

3. “ Helyedben nem fektetnék sok energiát egy olyan beszélgetésbe, ahol nem érzem jól magad. Ez lehet számodra egy jó szűrő: amelyik nővel nem gördülékeny a beszélgetés, attól elköszönsz és keresel mást.”


Igen kiváló szűrő a társkeresős nők 100%át megszűri.

2022. szept. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3: de konyorgom ha ez a helyzet akkor miert nem koszon el hogy bocs de nem aktualis ? Vagy ghostingolna mint egyesek.. de ez az izzadtsagszagu kerdezoskodes hogy kifacsarjak beloluk valamit baromi irritalo mar. Meg aztan ok olyan k.va erdekesek szoktak lenni nem? .. ha ez alapjan valogatnank mi ferfiak akkor nem sok novel beszelgetnenk..
2022. szept. 3. 14:59
 6/14 anonim ***** válasza:

Sokan írnak és nincs kedve visszaírni mindenkinek csak annak aki jobban tetszik vagy érdekesebb.

Azért nem köszön el mer nincs kedve.

Ennyi! Mit kell itt magyarázaz egy vadidegentől? Latos h szarik rád nem írsz és kész, mész tovább.

Sokan azért nem írják h nem akar tovább ismerőseidni, mer nem hiányzik a sok miért kérdés meg a de esélyt se adsz vagy épp akkor minek válaszoltál egyáltalán te...

N 30

2022. szept. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
kiégette az agyukat a bőség zavara
2022. szept. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

5: Szerintem nem a mennyiség a lényeg, hogy minél több nővel beszélgess, hanem a minőség. Elég egy nő is, ha vele jól érzem magam, nem "izzadtsagszagu" a beszélgetés, viszont lehet száz nő is, ha egyikkel se érzem jól magam.


Tudom, hogy nem egyszerű online párt keresni, 2 éve hasonló cipőben jártam, de azzal, hogy erőlteted a beszélgetést olyan nőkkel, akik annyi energiát nem fektetnek a beszélgetésbe, hogy kérdezzenek, az nem okos hozzáállás!


Én is több ilyen nővel álltam párba, gyorsan tovább is léptem, mert ennél fontosabbnak tartom magam. Barátnőmmel amikor beszélgetni kezdtünk tudod mi volt? Hosszú mondatokban leveleztünk, 2 héten belül randi.


Hogyha leragadsz az energiavámpíroknál, nagyon gyorsan ki fogsz égni és eleged lesz a nőkből.

2022. szept. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert a "szia nagyon teccessz" üzenetekből naponta kapnak vagy 15-öt.
2022. szept. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem képtelenség csak veled nem akarunk.
2022. szept. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!