Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 33 éves, csókszűz, kézfogásszű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves, csókszűz, kézfogásszűz férfinak van még esélye párt találni? több lenn

Figyelt kérdés

Tehát minden tekintetben szűz vagyok, még kézfogás se volt, csók még álomban sem...

Kinézetem mások szerint átlagos, nincsenek arcomon/testemen sebek vagy deformáció, adok magamra, ápolom magam nap mint nap, viszont visszahúzódó, szótlan típus vagyok, na de vajon ez normális még 33 évesen? Mi lehet a baj?



2022. szept. 4. 04:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Ha 33 ev alatt nem jottel ra mi a baj akkor eselytelen h parod legyen
2022. szept. 4. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
tehát már akármit csinálhatok, nem lesz akkor se? adjam fel?
2022. szept. 4. 05:29
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
nem kell feltetlen feladd, 20asert rosszlanyokon kapsz, csak abba torodj bele hogy ha nem fizetsz nem talalsz senkit
2022. szept. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
67%
És a helyes táplálkozással és rendszeres sporttal hogy àllsz kérdező? Ha van rajtad látható túlsúly abban az esetben már szűz is maradsz!
2022. szept. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
21%
4es nem a kilon mulok, mondom ezt 120 kilosan 170 cm-el. Egesz eletemben volt baratnom... Kicsit olvass utana a pickupnak kerdezo, amig a lanyok kezet nem birod megfogni a pinajukat se fogod
2022. szept. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%

"visszahúzódó, szótlan típus vagyok"

Fejleszd az önbizalmad, kommunikációd. Mozdulj ki otthonról, hogy legyen mit mesélned másoknak, mert aki minden nap otthon kockul, az valóban nem tud másokkal miről beszélni. Kezdetnek legyenek barátaid!

2022. szept. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
16%

"nem lesz akkor se?"



Ha lesz is, akkor is csak valami dagadt, 30 feletti gyerekes anyuka. A fiatal, gyermektelen nokrol 33 evesen mar lemaradtal....



38F incel

2022. szept. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
Én is hasonló cipőben jártam mint te csak pár évvel fiatalabb. Regisztráltam társkeresőn és bár nagyon sok idő eltelt (1 év) és több sikertelen randi is volt. De aztán találtam egy olyan nőt aki elfogad azt is hogy nekem ő az első. És azóta teljesen megváltozott az életem. Remélem te is találsz hamarosan egy ilyen lányt. Sok sikert és kitartást. 😀
2022. szept. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%

Fejleszd az önbizalmadat, kommunikációdat.

Járj el valamit sportolni, ami neked is bejön. Ha érzed az energiaáramlást egy edzés/sporttevékenység alatt, az hosszútávon a lelkedre is hat, önbizalmad is nő tőle.

Járj el emberek közé. Először bármilyen szociális hálót fejlessz, ne a barátnőszerzésre fókuszálj először, hanem legyen egy hobbi, szórakozás, akármi, amihez emberekkel kell kisebb-nagyobb mértékben kommunikálnod. Beszélgess olyanokkal, akik szerinted jó kapcsolatban vannak. El fogják mondani, hogy nehéz lehet az ismerkedés, de ha vágysz társra, akkor meg kell egy kicsit embereld magad, kilépni a komfortzónádból és kezdeményezőbb lenni.

Valami normálisabb társkeresőt én is ajánlanék. Ha nem megy élőben, írásban sokkal bátrabb tud lenni az ember.

2022. szept. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
Üdv az incelek között:)
2022. szept. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!