Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért a szintem alatti nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a szintem alatti nőknek kellek csak?

Figyelt kérdés
Én sem vagyok egy top pasi, se fejre se magasságra,vékony se vagyok, de nem vagyok kövér. Viszont csak a kövér nőknek kellek vagy akiknek nincsenek nőis vonàsai. Nem tartom magam csúnyának adok is magamra, aztán még az átlagos nőknek se kellek. Vagy olyan áll le velem akinek több gyereke van, aztán igazából, csak pót apa kell neki. Nem pasi.

2022. szept. 4. 23:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

"Szintem alatti nőknek" 🤡

Gondoltál már esetleg arra, hogy talán.. esetleeeg. Ezért nem kellesz a többségnek? 🤔

2022. szept. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Mert ha találnál egy szintednek megfelelő nőt, ő fog a szintje alattinak érezni 👾


Mivel nem így működik a világ

2022. szept. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%

"Én sem vagyok egy top pasi"

Ezért. Ha nem vagy elég jó pasi, akkor elég nehéz lesz akár szinteden is barátnőt találni. (Oké, most tekintsünk el a gyk-s "csak légy normális és másnap reggel az ajtód előtt terem a tökéletes nő" szinttől.)


És ismét érkeznek a zseniális beszólások...

2022. szept. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
2# Akkor hogy működik? Olyannal jöjjek össze, aki nem tetszik? Annak jó vége lenne? Számít belső is persze nagyon is. De azért nem fogok kapcsolatba lenni, hogy olyan nővvel legyek együtt, aki nem vonz. Pedig nagyon vágyok egy társra.
2022. szept. 5. 00:06
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Mert nem vagy azon a szinten amin azt hiszed hogy vagy!
2022. szept. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

Tehát neked inkább a szinted felett tetszenek a nők, akkor azt mondd. Szerintem te egy szinten vagy a csajokkal, akik nyomulnak rád.

Nyugodtan tetszhetnek szinted felettiek, de ha párt akarsz közülük, akkor fejleszd fel magadat hozzájuk és ne azt várd, hogy lejjebb adják.

Ugyanezt mondhatják ők is, mint te, hogyha nekik jobb pasi tetszik, akkor nem fognak veled leállni.

2022. szept. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
5# Nem szép nőre vágyok. Csak egy átlagosra. Aki nincs nagyon elhízva, ami nem nehéz mert 85 kg vagyok. Meg ne férfias haja legyen , férfias arca stb... Ennyi külsőre az elvàràsom. De mindig csak a felsorolt nőknek kellek.
2022. szept. 5. 00:14
 8/20 A kérdező kommentje:
6# Jobban már nem tudok. Magasságom csak 170. Nem lehet rajta változtatni. Próbálok lefogyni dolgozok jelenleg is rajta. De nem nagyon látszik a túl súlyom,mert izmos fajta vagyok. Úszógumik sincsenek.Adok is magamra ápoltság, ruhák stb...
2022. szept. 5. 00:18
 9/20 anonim ***** válasza:
24%

Én is így vagyok ezzel.

Valami mindig hibádzik. Egy kusza fogsor, túl ducik, nincs mellük avagy depisek.

A jobbak már elkeltek, vagy sokat kell harcolni..és bevallom ahhoz lusta vagyok.

2022. szept. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%

Na, azért itt tisztázzuk a dolgokat... Mármint, hogy kinek mi a szintje meg az alatta lévő...

Amikor vége lett egy hosszú kapcsolatomnak, akkor egy kis idő után kíváncsiságból felmentem tinderre. Kiválogattam pár képem, nekiálltam. Hát, csak pár match lett és azok többsége sem volt túl jó. (Kíváncsiságból sok lányt behúztam.)

Szóba került csaj haverokkal, barátokkal is ez a dolog. Nem akarták elhinni, hogy nem találok egy szintemen lévő csajt sem. Megnézték a tinder képemet és azt mondták, hogy ezek jók teljesen. Megnézték, hogy kikkel matcheltem és szörnyülködtek. Volt olyan is, aki leült mellém, hogy na, majd ő behúz csajokat és ír menő bemutatkozást. Napok múlva sem tudta hova tenni, hogy akiket behúzott a nevemben, hogyhogy nem matcheltek velem...

Aztán, megismertem (nem tinderen) egy lányt, akit megfogtam és most meg azt nem értik az embere, hogy ennyire szép csajjal hogy lehetek együtt és irigykednek.


Szóval, ha a tinderes időszakból kiírtam volna egy kérdést, hogy nem találok szintemen lévő csajt, én is megkaptam volna, hogy "höhö, ez a szinted" és egyéb válaszokat.

2022. szept. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!