Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kövér nők nehezebben ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér nők nehezebben ismerkednek,randiznak,mint a normál vagy sovány alkatúak?

Figyelt kérdés
Mind a két nem véleménye érdekel.

2022. szept. 21. 14:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem egyáltalán nem, pont azért, mert kevésbé válogatnak.
2022. szept. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ez abszolút személyfüggő.


Az egyik ducibb barátnőmből tudok kiindulni. Nála nagyobb pasifalóval életemben nem találkoztam. Imádta a pasikat, a figyelmet, nagyon szeretett lefeküdni velük,stb. Most már megállapodott és van egy kisfia.


Én vékony, sportos nő vagyok, nehezebben ment az ismerkedés, de pl. az említett duci barátnőm rendkívül sokat segített ismerkedésben, mert semmit nem láttam át az egészből (flört, kinek tetszem,stb.).

2022. szept. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

A szép arcú kövér (nem szétfolyósan kövér, de nem is csak duci kategória) nők könnyen találnak férfit!

Egy vékony de ronda nő versenyre se kelhet egy olyannal akit leírtam!

2022. szept. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok

nincsenek fétiseim!

Ugyan úgy tetszenek a vékonyak és a formásan kövérek is!

2022. szept. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
#3 igen, attól függ, hogy a kérdésben mit értünk kövér alatt. Mert lehet valaki arányosan telt, nőies, szép arcú, meg lehet valaki szétfolyós, csúnya és igénytelen is. Nem mindegy.
2022. szept. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Biztosan valamennyire személyfüggő is. Én azt tapasztaltam,hogy a nagyon kövér nők/nem ducira vagy teltre gondolok/ nehezebben ismerkednek. Nehezen hiszik el,hogy tetszhetnek valakinek, hogy van olyan férfi,aki vonzónak tartja.Lehet a sok kritika miatt is bizalmatlanok,amit kapnak sok felől.
2022. szept. 21. 15:08
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nekem volt egyszer egy nagyon durván jó pasim, helyes, izmos, de annyira feszengtem mindig mellette, egyszerűen nem hittem el, hogy neki tényleg én kellhetek, nem valami műmellű, felfújt szájú maca (vékony csinos nő vagyok, de ha én vagyok mondjuk 8/10, akkor ő 12/10). Most akkor képzelheted, hogy egy kövér nő milyen nehezen hiheti el, hogy valakinek tényleg ő kell.
2022. szept. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
nem, munkatársam egy igen nagydarab nő, épp válás alatt van, de már talált is magának valaki mást, elmondása alapján már találkoztak is, és szimpatikusak egymásnak
2022. szept. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
(ja, a srác akit talált, az nem kövér, pont ellenkezőleg)
2022. szept. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Az ellentétek vonzzák egymást......

Én is átlagos alkatú férfi vagyok,mégis a nagyon nagy méretű nők tetszenek csak.

2022. szept. 21. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!