Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18 éves srác vagyok. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves srác vagyok. Hogyan tudnék barátnőt szerezni? :/

Figyelt kérdés

Igazából tudom hülye kérdés, 21.század,ott a tinder meg ilyenek, de az valahogy nem az igazi..

Hogyan tudnék barátnőt "szerezni" magamnak? =)

Igazából nem nagyon szoktam bulizni járni, haverokkal nagy ritkán kis iszogatás, vagy ilyesmi max.

Eleve van egy kis önbizalom hiányom, régen sokat szekáltak hogy kicsit vékonyka vagyok ( volt amikor nagyon rákattantam a dologra, sikerült kemény 3kg-t felszedni, de nyáron le is adtam.. Mozgékony vagyok :D)

Tehát a lényegre visszatérve, tudom van tinder meg egyéb online társkeresős oldalak, de az valahogy nem a zigazi.

Szeretnék egy olyan társat, értem ezalatt barátnőt, akivel mindent meg tudok beszélni, hosszú távra tervezni, normalis, kedves vicces és elfogad úgy ahogy van, és fordítva is.

Nem általánosítani szeretnék, de elég sok arrogáns lánnyal találkoztam már, meg kicsit bennem van a majré, hogy visszautasít..

Tudnátok valami tanácsot adni? :D


18f



2022. szept. 22. 02:20
 1/3 anonim ***** válasza:
20%

Egzisztenica pénz?


Hát ilyen fiatalon leginkább sehogy, majd 25-30 felett amikor már kezdenek lenyugodni a nők, megnézik mire mennek veled az életben, mennyit keresel, van-e saját ingatlanod stb.

Sok férfinak csak 25-30 felett lesz kapcsolata elsőnek nem gáz ez, amikor már egzisztenciálisan megérett, a nők figyelmére.


Te hogy állsz az egzisztenciával?

2022. szept. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9%
Kicsit menj ki a komfortzónádból oda, ahol esélyt adsz magadnak lányokkal is találkozni.
2022. szept. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%

Miért lett a 2-es lepontozva? Milyen választ vársz?


Ha online nem akarsz, akkor nyilván offline tudsz keresgélni*, tehát a "haverokkal kis iszogatás max." körből ki kell lépned (bár ott sem lehetetlen szóba elegyedni valakivel a pultnál vagy egy másik asztalnál). Szórakozóhely, koncert, könyvesbolt, főzőtanfolyam, szervezett túra, kutyasuli, társasjáték-klub - mi nem ismerünk téged, nem tudjuk mit szeretsz csinálni a szabadidődben, neked kell olyan helyzeteket teremtened, hogy találkozz ismeretlenekkel a munkahely-bolt-lépcsőház/utca** háromszögön kívül.


*Szerintem az online úgy jó, hogy elindítasz többekkel beszélgetéseket, de mielőbb személyes síkra tereled, mert szerintem személyesen nagyon gyorsan kiderül, hogy "egy hullámhosszon" vagytok-e, van-e szikra stb.


** De egyébként ismerkedni bárhol lehet, akár a boltban is vagy az orvosi váróban vagy a munkahelyen is (bár személy szerint én azt hanyagolnám a leginkább, hacsak nem valami távoli munkatársról van szó).

2022. szept. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!