Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan viselkedjek egy tapaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek egy tapasztalatlan fiúval?

Figyelt kérdés

Pár hónapja közelebb kerültünk egymáshoz egy fiúval(25), ez abban merül ki, hogy sokat találkozunk és beszélgetünk mindenről, rengeteg közös programunk volt már és tervben is van egy pár, illetve közös sorozatozás. Sorozatozásnál összebújva fekszünk, van, hogy el is alszunk egymás karjaiban és minden találkozás után hosszú, szoros öleléssel búcsúzunk.

Én már érzem, hogy beleszerettem, minden percét imádom mikor egymás társaságában vagyunk, de nem érzem, hogy egyről a kettőre jutnánk.

Nekem volt már hosszabb és rövidebb kapcsolatom is, úgyhogy azt megtanultam magamról, hogy az ismerkedésnek ebben a fázisában a fiútól várnám el, hogy kezdeményezzen mondjuk egy csókot. De az illetőnek még nem volt barátnője és szűz. El sem tudom képzelni, hogy ha megcsókolna vagy megtörténne az első együttlétünk az hogy zajlana.

De ez teljesen mellékes még most, csak zárójelben jegyeztem meg.

Jelenleg ott tartok, hogy nem tudom eldönteni, hogy azért nem kezdeményezi ezeket mert fél, vagy nem is akarja, csak élvezi hogy van kihez hozzábújni? Próbáltam jeleket adni, hogy simogattam az arcát, puszit adtam neki, de én pedig tényleg félek megcsókolni, mert ha ezekre a jelekre nem ugrik akkor lehet tényleg nem is akarja?!

Olyan szerencsétlennek érzem magam most, úgyhogy véleményeket és tanácsokat várok!

Előre is köszönöm! (21L)



2022. szept. 26. 19:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
szerintem nem kell különösebben emiatt másképp kezelni.
2022. szept. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudasd vele hogy ne finomkodjon!
2022. szept. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ő sem gondolatolvasó, ahogyan te sem. Ha tapasztalatlan, nem biztos, hogy tudni fogja, mikor mi a "helyes" lépés, vagy fél, hogy ha valamit nem jól csinál, akkor elveszíthet téged, neki is ezerféle gondolat és félelem járhat a fejében. Ilyenkor mindig a tapasztaltabb embernek "kell" tennie valamit, máskülönben csak vártok a csodára. Úgy gondolom, sokat segíthetne kettőtökön, ha őszintén elmondanád neki az érzéseidet, nem mindenki ért a jelekből. Gondolj bele abba, hogy mi lett volna, ha az első partnered tőled várt volna el ezt vagy azt, holott te tapasztalatlan voltál. Ha azt sem tudjátok megbeszélni, hogy ki mit érez, mit vár el ettől a dologtól, akkor mi lesz később?
2022. szept. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Minden kapcsolatban nagyon fontos a kommunikáció,elég sok kapcsolat azért megy tönkre mert el felejtenek az emberek rendesen egymással kommunikálni.

Nehéz el hinni de ha a párok,barátok rendesen komunikálnának egymással akkor sokkal jobb lenni a kapcsolatuk egymással,persze ehhez őszintének is kell lenni egymáshoz és nem megsértődni vagy magára venni az esetleges hibát ha nem kijavítani +megfogadni ha nem oltári nagy butaság azt amit többen is mondanak.

Tudom tudom hogy vannak akik azt gondolják hogy mi emberek gondolatolvasók vagyunk.

2022. szept. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha így vagytok hogy te tapasztaltabb vagy akkor vedd a kezedbe a dolgokat, meg mást is és kezdeményezz te.

Nyugodtan kezd el simogatni , puszilgatni és haladhatsz szépen a lényeg felé.

Lassan haladj és figyelj minden rezdülésére hogy mehetsz-e tovább és tetszik-e neki.

Ne jeleket adj, az nagyon gyerekes, de akár meg is mondhatod neki vagy megkérdezheted hogy hogyan szeretné.

2022. szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Hagyj még neki kis időt, lehet attól fél, hogy elijeszti téged, ha elkezd nyomulni
2022. szept. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Megint megy a toketlenkedes. Ha valamit akarsz, akkor tedd egyertelmuve ha mar o ennyire nem kepes legalabb megcsokolni, de ez szerintem eleg gaz, hogy egy csomo helyzet lett volna aztan nem probalkozott semmivel.
2022. szept. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

Attól fél, hogy elijeszt téged a nyomulással, nem meri megragadni a pillanatot arra, hogy lépjen. Illetve bizonytalan, nem tudja, pontosan hogyan csinálja, és fél, hogy béna lesz és kiábrándulsz. Jól akarja csinálni, de még nincs gyakorlata, ezért nem lép, nem azért, mert nem kívánna. Érezted/láttad, hogy van merevedése? Valószínűleg van, amikor összebújtok, csak lehet, azt is rejtegetni próbálja.

Vagy te kezdeményezed az első csókot, és akkor talán utána már ő is fog csókot adni, a többit is talán bátrabban kezdi próbálgatni.

Vagy beszéltek róla. Bár az elmondásod alapján lehet, az illúzióromboló neked, illetve fontos, hogy inkább bátorítás legyen, hogy szereted, kívánod, tehát tudja, hogy nem tud már bénázással kiábrándítani. Ne elvárásként fogalmazd meg, mert akkor csak befeszül még jobban. Én a kommunikációt kevésbé konkrétan adnám elő, inkább az érzést adnám át, hogy nagyon szeretem és jól érzem magam vele, biztonságban, és bizalmasan; nem érzem magam kényelmetlenül, nagyon vágyok a közelségére stb.

Amikor puszit adsz neki, ne húzd el az arcod rögtön, hanem maradj közel és mosolyogj rá, illetve sokszor hajolj közel az arcoddal, hogy adj alkalmat neki. Tudod, hátha könnyebb, ha nem kell megtennie azt a naaagy utat, amíg közel hajol, hanem csak egy kicsit :D Ebből érezheti ő is, hogy itt a pillanat. Mert lehet, azt keresi még.

2022. szept. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem a kérdező a szűz fiú. 😆
2022. szept. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Úgy ahogy veled tették azt mikor kezdő voltál.
2022. szept. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!