Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek melyik nemnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik nemnél gyakoribb hogy, a párkeresés célján hazudik?

Figyelt kérdés

És olyannak állítja be magát amilyenek szerinte a másik nem látni szeretné.

Mi ennek az ok?

És mi lenne erre a hazudozásra megoldás?



#hazugság #Kifordul magábol #teszi a szépet
2022. szept. 28. 17:43
A kérdező szavazást indított:
Nők
Férfiak
Hopihe vagyok. Aki nem tud értelmezni olyan fogalmakat mint pl: gyakoribb, többség, átlagos, jellemző.
34 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Párkeresés céljáBÓL. Beszélni kicsi magyar, kérdező?
2022. szept. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Ki az a hülye, aki "olyannak állítja be magát amilyenek szerinte a másik NEM látni szeretné."?
2022. szept. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
…nem mint férfi vagy nő😅
2022. szept. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Nok eseten elfogadott, hogy hazudnak ezert fel se tunik nekik... Smink, push up melltarto, alakformalo also, dagadt no csak profilkepe neten es 60 kilo megadva a profiljan stb...
2022. szept. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
#4: én például olyan nő vagyok, aki úgy döntött, hogy ezek egyikét sem alkalmazza. Pont ezért tűnt föl, hogy a társadalom baromira elvárná tőlem amúgy ezeket, pusztán a női mivoltomból kifolyólag / arra hivatkozva.
2022. szept. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

#4: "dagadt no csak profilkepe neten es 60 kilo megadva a profiljan"


Milyen profil? Közösségi oldal, vagy társkereső oldal / alkalmazás? Baromira nem mindegy ugyanis.

2022. szept. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

#6


Mivel társkeresés szekcióban vagyunk így szerintem magadtól is kitalálod. Én azon vagyok meglepôdve pénisz méretet még nem kötelezô megadni manapság sehil. Mondjuk azzal látod biztos sokan hazudnának :).

2022. szept. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

#7: "Én azon vagyok meglepôdve pénisz méretet még nem kötelezô megadni manapság sehil."


Erre a témára egyedül ti, pasik vagytok rágyógyulva. (Lásd még: farokfotó küldözgetés.)

2022. szept. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

#8


Millió egyszer leírtam ezt már én is. Sose fogják megérteni :D

2022. szept. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%

A férfiak a dugásért hazudnak, akkor is, ha tudják, hogy nem illenek össze hosszútávon a nővel, a nők pedig a babaprojektért, megállapodós életszakaszukban hazudnak, tüntetik fel jobb színben magukat, említik meg csak később a gyereket, hiteleket, alkalmi kalandokat, szexkapcsolatokat, rosszlányokos múltat (ha utóbbiakat egyáltalán megemlítik), amikor épp prémium férjalapanyag-kereső üzemmódban vannak.


Tehát nem hoznám ki egyik nemet sem győztesnek, kár is ezen vitázni, mindkét nem más-más motiváció miatt hazudik.

2022. szept. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!