Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik újszülöttel egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik újszülöttel egyedül maradtak mikor kerestek és mikor találtak újra párt?

Figyelt kérdés
Leginkább olyanok válasza érdekel, akinek volt saját egzisztencia, viszont szexuálisan nagy volt az étvágyuk a szülés előtt és nem szeretnek egyedül lenni. A szülés után mennyivel kezdtetek el keresni és mikor találtatok párt? Egyáltalán ilyenkor érdemes komolyat vagy nem? Mennyire nehéz így normális párt találni? Sokszor úgy érzem, jó lenne csak szexre összejárni valakivel vagy valamelyik exemmel találkozgatni, mert baba mellett nem férne bele egy új kapcsolat kialakítása, és szüleim is vidékiek, segítségem sem sok van, így randizni is korlátozottan tudok. Persze inkább egy rendes társra vágyom, de félek, arra várnom kell pár évet, és attól is félek, hogy ha mégsem működik, és pár év múlva szétmegyünk, abban majd a gyerek sérül. Most két és fél hós a pici, nem tudom, jó ötlet lenne-e ismerkedni vagy várjak még inkább. Egyébként kimondottan csinos szép nőnek tartanak.
2022. okt. 4. 11:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
ezért nem érdemes gyereket vállalni olyantól, aki aztán lelép :) (főleg ha véletlen sikerült be, és emiatt lépett le)
2022. okt. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
Egy újszülött mellett ne a viszkető pncidon járjon már az eszed. Édes istenem…
2022. okt. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
43%

Jesszus! Hát miért ne járhatna azon (is) - attól hogy van egy gyereke, még nő marad. Aki mellett ottmarad a pasi, az is elkezdi ilyenkor újra a házaséletet.Most hogy lelépett a pasi (amit azért nem biztos, hogy tudni lehetett előre), forduljon be és soha senkire ne nézzen? Ettől még lehet jó anya is, hogy néha fél órát "magával foglalkozik".

De hogy a kérdésre is válaszoljak - nagyon nehéz. Én is hasonló helyzetben voltam. Igazából én elég sokáig vártam ezzel. Amikor már visszaálltam dolgozni és bölcsis lett a gyerek, illetve az apja is el-el vitte egy-egy éjszakára. Olyankor is jobb egy ismerős, vagy akár egy ex, nem egy idegen. Majdnem 4 éves volt, amikor komolyabban megismerkedtem valakivel, ő sem alhatott nálam kb. egy évig még, csak amikor az apjánál aludt a gyerek. Tudnom kellett, hogy marad-e mellettem, mielőtt a gyerek is megismeri, hozzászokik, megszereti esetleg. Most már ismerik egymást, sokat van nálunk a párom, de összeköltözni nem fogunk, majd max. öregkorunkra :) :)

2022. okt. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem a viszkető p-mon jár az eszem, de az is kezd hiányozni. Viszont jó lenne az is, ha lenne párom, lenne aki segít, akivel később el tudunk menni ide-oda, és lenne majd apja a gyereknek, mert az igazi az lelépett és én sem akarom látni azok után, hogy terhesen itt hagyott.
2022. okt. 4. 12:01
 5/21 anonim ***** válasza:
53%
Senki nem fog segíteni más gyerekét nevelni! Se fizetni rá.
2022. okt. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%

Szexkapcsolatra lehet esélyed, ha valaki elég toleráns ahhoz, hogy elfogadja, néha a menet közepén ki kell szaladni, mert a baba felébred, és lehet, majd egy óra múlva lesz folytatás.

Értem én, hogy vannak igények ilyenkor is, de basszus, egy nő ilyenkor még vérzik meg zombi a kialvatlanságtól, de már dugópajti kerestetik... Vegyél egy vibrátort.

2022. okt. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem egy újszülött mellett az embernek van jobb dolga, mint pasizni/csajozni... Nem hiszem, hogy ezt erőltetni kellene 1 éven belül. Már csak a gyerek érdekében sem.
2022. okt. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

Ez egyedi, amikor késznek érzed rá magad. Ha szexelni akarsz, az azért egyszerűbb, maga a vágy meglétén gondolkoznod se kell, szerintem keress partnert, ha erre vágysz és ne árulj zsákbamacskát, nyíltan mondd ki, hogy többet nem akarsz.

A párkapcsolatot azért még nagyon alaposan gondold át, kiheverted egyáltalán a pasit, aki terhesen ott hagyott? Meg ha őt már utálod is, magát a szituációt azt nehéz lehet feldolgozni, nagyon sajnálom. Esetleg ezt egy pszichológussal átrághatnád, vagy legalább hagyj időt magadnak bőven gondolkozni, hogy pontosan mire vágysz, illetve te mit tudnál nyújtani egy kapcsolatban, mert a tüskédet pl nem kell belevinni egy potenciálisan jó új kapcsolatba, mert tönkre vághatod ezzel már kezdetben is.

Egyelőre a babádat szeretgesd, aztán próbálj meg idővel egy férfit is szeretni, a szex pedig szükséglet, ahhoz sztem hajrá.

2022. okt. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
33%

#7

Házaspárok itt vinnyognak állandóan, hogy a 6 hetet alig bírják ki, az miért is jobb? Milyen egy év?

2022. okt. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
70%
én továbbra is azt mondom, ez az ára, ha túl korán vállal az ember gyereket, inkább várjon sokáig, és legyen benne biztos, hogy a másik nem hagyja el, aztán csoda hogy ennyi fiatal anyuka keres társat (és ez nem csak a kérdezőre vonatkozik, társkeresőkön is egy rakás olyat látok, hogy "van egy X hónapos/éves gyerekem, ennek tudatában írj")
2022. okt. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!