Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony férfiként mit tehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony férfiként mit tehetek, hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
32 évesen még nem volt párom. 168 centis vagyok, ami tudom, hogy nagyon nagy hátrány. Nálam jóval magasabb nő ismerősöm, ezer éve ismerem, szerint sármos és vonzó pasi vagyok, gyakorlatilag bármilyen nőnél lehetne esélyem, ha elhinnem magamról. Hogyan kéne viselkednem?

2022. okt. 5. 14:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Add fel, vagy válj gazdaggá
2022. okt. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
55%

"Állítólag..."

Igen, egészen biztos, hogy a barátnőm is csak állítólagos, csak mert te azt mondod, és mert az önértékelési problémáidat minden másra szeretnéd kivetíteni.

Tudod, az állandóan önmagán nyavalygó ember soha nem vonzó. Nőknél sem az, és férfiaknál sem az. Nem kell beképzeltnek lenni, de a másik végletbe sem kell átesni. Még az sem feltétlenül szükséges, hogy magadnak tetsszél. Csak azt kell megértened, hogy ettől még másnak bejöhetsz. A magasság meg olyan dolog, hogy valaki problémát csinál belőle, valaki meg nem. Sőt, elmondom, hogy a 170 centim ellenére egyszer egy 195 centis barátnőm is volt. A korkülönbség mondjuk túl nagynak bizonyult, ezért hamar vége lett, de ő egy jó példa volt rá, aki imádja, ha a pasi jóval alacsonyabb nála. Soha nem volt még hozzá hasonló magasságú pasija, pedig lenne rá jelentkező.

2022. okt. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%
Én 167 cm vagyok, nálam alacsonyabb pasival nem jönnék össze, én egy pasira felnézni szeretek, de ha velem mondjuk egy magas lenne, szerintem nem zavarna. 25n
2022. okt. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Minél alacsonyabb vagy, annál gyorsabban kigyúrod magad. Az lehet vonzó sok embernek és önbizalmat is ad.


196cm/34F vagyok szóval pont tapasztalatom nincs. De szerintem ez egy jó megoldás lehet.

2022. okt. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
7%
Ha lenne kerti törpe munkalehetőség ott jó eséllyel indulnál. De a nőket felejtsd el
2022. okt. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ma állt előttem sorba egy nálam (157 cm) alacsonyabb pasi, konkrétan szemmagasságban volt a feje búbja, és a kislányával vásárolt. Nem hiszem, hogy régebben magasabb volt.
2022. okt. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyen magassággal női szemmel abszolút sármos és nagyon jó személyiségű férfit. Akivel 173 centisként simán összejönnék. De persze foglalt már vagy 5 éve.

Szóval azt teheted, hogy kesergés helyett összeszeded az önbizalmadat. Ráadásul bőven vannak nők 168 centi alatt.

2022. okt. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit feldolgoznod ezen. Ne elméleteket gyártsál, hanem éljél.
2022. okt. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. okt. 7. 20:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!