Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért van az a lányoknál hogy már az Audi A6 is átlagautónak számít?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem újra ismerkedni, pár lánnyal beszélgettem társkeresőn.Páran mondták hogy a pasijuknak jobb kocsija volt, ez tiszta átlagos.Nem is nagyon akartak beszélgetni.

Ez tényleg igaz hogy a mai fiatal lányoknak már semmi sem elég?

Teljesen le voltam döbbenve.


2022. okt. 8. 21:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%

A6, de milyen? 16 éves fos 1M-ér, "németbű", vagy az új S6, ami 30+M?


Mert ha a 30+ -os is kevés nekik, akkor talán rossz helyen vadászol.

2022. okt. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Hát akivel ismerkedem nincs valami drága autója de bevallom nem is érdekel, nekem nem ez számít...

Nekem csak egy bicajom van de mondjuk ez meg neki nem számít...

27n

2022. okt. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Aki nem ért hozzá, annak tökmindegy mi lesz csak guruljon és elvilsz a-ból b-be. Aki meg ért hozzá az úgyis valamilyen japán kocsit vesz a német helyett, bár amióta erre a németek is rájöttek, feltolták az árat :)
2022. okt. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

"A6, de milyen? 16 éves fos 1M-ér, "németbű", vagy az új S6, ami 30+M?"


Az S6 az eleve nem A6. Másodszor azért ne a szélsőségekbe gondolkozzunk állandóan, hogy 1 milliós roncs, vagy új S6.

2022. okt. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

Itt a gykn úgy tűnik minden átlag Józska instás csajt nézett ki magának , vagy puncs.hu-n ismerkedik fizetős lànyokkal.


Vegyétek már magatokat észre helló, vagy adjatok lejjebb, vagy akkor hosszú és türelmes keresèst kívánok nektek - de semmi sirànlozàs , hogy x ezer követős csajnak túlzott elvàràsai vannak


Heti szinten bekèrdezik ezt🙄 ( valószínűleg ugyanazok )

2022. okt. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%
Ha semmi értéket nem tudsz felmutatni a vagyontárgyaidon kívül, számíthatnál rá, hogy elvárják tőled, hogy legalább abból kiemelkedő legyél, ha már minden más szar veled kapcsolatban.
2022. okt. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
9%
gondolom ezek az úgynevezett "fiatal lányok" max 18-20 évesek lehetnek
2022. okt. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%
Nem agyatlan tiniqrvák előtt kellene vonaglani. Gyakorlatilag az összes ilyen és ehhez hasonló kérdésre az a válasz, hogy szar rétegnek próbálsz tetszelegni. Retek ízlésed van, tele komplexussal. Szívesen.
2022. okt. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

Egyébként meg: ha egy nő a 40 millás autók tulajdonosaira bukik, akkor számoljon azzal, hogy annak a hapsinak ő is csak egy használati tárgya lesz. Tehát akkor most essünk hasra az olyan nőktől, akik önmagukat alacsonyítják le használati cikkekre? Na ne már! Egy értelmes férfi és egy használati cikk szerű nő sosem kerül közelebbi kapcsolatba. Taszítják egymást, két külön világ!


Ha nekem kell egy tárgy megveszem és használom. Akkor amikor én akarom, és úgy ahogyan én akarom. Most gondolj bele ha te nő lennél. Egy tárgy egy gazdag hapsinak. Slicc le, szopj. Most, mert én megvettelek. Vagy éppen análba tollak mert arra van ingerenciám. Fizetek érted, te egy senki vagy mint ember. A pénzem kell? Akkor azt teszed amit mondok!

Ezzek aztán a példa értékű nők!


Egyébként intelligencia és családi minták hozománya hogy kiből mi lesz.

2022. okt. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

9.


De a főnököd is "análba tol", és hagyod, mert kell a lóvé villanyszámlára, meg zabálni.

2022. okt. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!