Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, miért nem meritek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért nem meritek felvállalni a szakítást?...Jellemző jelenség társkeresőkön...Miért van ez?

Figyelt kérdés

A férfi lelkes, komoly kapcsolatot keres...Hosszabb-rövidebb idő után szex is van, majd több-kevesebb találkozó után kezd egyre kevésbé érdeklődni, kevesebbet találkozni s ezt mindig megmagyarázza valahogy...Ha rákérdez a nő akar-e szakítani, azt mondja nem. Aztán egyszer csak többnyire egy konkretizált randevúra nem megy el és végleg eltűnik a zéró kontakt gyakorlatával.


Férfiak...A gerinc hová tűnt? Vagy ha van, miért akarjátok, hogy ne lássák a nők?



2022. okt. 10. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt a gyakorin hemzsegnek az olyan kérdések hogy hogy lehet úgy szakítani h ne bántsák meg a nőt és inkább megoldás nekik ha minden marad a régiben. Egyszerűen képtelenek felfogni hogy van élet utánuk is. Nem rokan bele senki.


Én nő vagyok, én szakitottam mindig, korrekt módon elmondtam h miért és nem értem ez miért nem járható út mindenkinek. Miért kell vetíteni.

2022. okt. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező meg kérlek ne álltalánosíts mert n mimden férfi ilyen. Ezt mi férfiak is kérdezhetnénk sőt már láttam is kérdést valamikor megfogalmazva hogy "ti" nők miért fogadjátok el az ingyen piát a bárpultnál ücsörögve? Miért nem utasítjátok vissza vagy mondjátok azt hogy az ingyen ital kell a társaság meg nem. Hol a gerinc hölgyeim? Persze ez is általánosítás lenne és én ezt nem állítom rólatok mert tudom hogy csak néhányatok ilyen.
2022. okt. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2

Igazad van. De akinek nem inge, nem veszi magára. A kérdés azoknak szól, akik ilyenek.

2022. okt. 10. 11:28
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
#1vagyok. Álltalába ha egy férfi ilyent csinál azt az éretlensége jele vagy a gyávaságé.
2022. okt. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs a 2# vagyok😁
2022. okt. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem azok a férfiak valószínűleg veled ellentétben nem tekintették párkapcsolatnak, amiben voltatok, csak rendszeres szex reményében vetítették azt, hogy ők komoly párkapcsolatot keresnek.


Ettől persze még nem lesz kevésbé gyáva és gerinctelen dolog őszinte kommunikáció nélkül eltűnni a másik ember életéből, aki már kötődik hozzád valamilyen szinten.

2022. okt. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!