Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság nagyjából mi az az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság nagyjából mi az az egzisztencia aminél egy nő már minden hibát elnéz egy pasinál?

Figyelt kérdés
2022. okt. 11. 07:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
15%

Nincs ilyen, hogy felett, mivel van önálló keresetem, jó munkám, lakásom!

...olyan viszont van, hogy mi "alatt" nem ismerkedem.

Van egy alap egzisztencia, amit elvárok.

Saját lakás

Középkategoriás autó

Netto 6-700es atlag fizetés. (Igen, ez az átlag egy nem büfeszakosok diplomával)

2022. okt. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
50%
Aki szolgalelku, az bárkinek az, ehhez csak erősebb személyiség kell. Aki meg alapvetően is életképes, az senkinek nem megy le kutyába akkor sem, ha pénze van.
2022. okt. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
13%

Nekem egyelőre nincs ilyen határ, mert túl fiatal vagyok ahhoz, hogy csak anyagi javak végett elviseljek valakit, akit nem szeretek. Lehet eljön egyszer ez a pillanat is, de csak úgy tudom elképzelni, ha, mint egy munkára, fix havi bért kapok, azon felül, hogy használom az ő dolgait, otthonát stb. és bizonyos fokig szabadságot egy kapcsolat általános megkötöttségei és terhei alól.

Persze, ember nem lenne, aki ebbe belemegy, hiszen, ha elég gazdag vagy, mindig találsz olyat, aki legalább időlegesen a kedvedre tesz ilyen kikötések nélkül is.

Szerintem, ha valaki több száz milliós háttérrel bír, az már talál magának friss husit, akit pénzelgethet és cserébe kefélhet, meg villoghat vele. Egy ideig legalábbis biztos, aztán keres egy másikat.

Az alatt azért necces.

2022. okt. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%

1. Te nem vagy tisztában a dolgokkal és csak össze vissza zagyválsz az átlag kereset ennyi:

[link]

Nem nettó 600 vagy több

2022. okt. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%
Ha nagyon ocsmány vagy, és még emellé introvertált, kedves, udvarias, romantikus is, akkor tízmilliókat kell keresned havonta, hogy nőd lehessen.
2022. okt. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
20%

4

Igen, látom szövegértési gondok vannak (az mondjuk nem diplomafüggvénye!) De sebaj, tehát akkor a lényeg ismét: NEM büfészakos diplomával, ennyi az átlag kereset!


(A teljesseg igénye nélkül, büfészakok: Filozofia, szociológia, andragógia)

Nem büfészak: IT, mérnök, pénzügy

2022. okt. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
15%

Mit értesz hiba alatt? Vered? Csalod? Drogozol? Alázod?


Esetleg az utolsót szokták elnézni, sajnos azt is túl sokan, ehhez olyan 200as kereset is elég(sajnos).

2022. okt. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
56%

6


Bocs, de te ki a here vagy, hogy eldontsd, más emberek diplomája kevesebbet er ? Neked mid van, hogy ennyire nagyra vagy magaddal ?

2022. okt. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
25%

8

Nem én döntöm el, hogy mennyit ér, hanen a munkaadód/gazdaság


BGE: Pénzügy és számvitel

2022. okt. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
69%

Kedves!

Ez személyiség függő, minden Nő más.

Van aki anyagiakért mindent elbír, van aki nem.

Van aki szeretetből elnéz mindent, van aki nem.

2022. okt. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!