Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha fiatalnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha fiatalnak nézek ki és emiatt a korombeli lányok kicsit lekezelnek, nem gondolkodnak velem kapcsolatban? Mert mondjuk ki: ciki lenne nekik ha folyton azt kérdezgetnék, hogy “miért vagy fiatalabb pasival?” Esetleg “kisfiúval”

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, már közelebb a 25, de kocsmában vagy lottózóban a mai napig elkérik a személyimet… Bár nem járok gyakran ilyen helyekre, a minap pont voltam és szembesültem vele, hogy még mindig nem hiszik el a személyim bemutatása nélkül, hogy elmúltam 18 éves.


Nem vagyok jóképű, de azért kifejezetten csúnya sem.


Idén volt több szitu is amikor 16 év körüli lányok kezdeményeztek nálam, de hozzájuk nagyon öreg vagyok…


Még sosem volt barátnőm, ez lehet ciki, de legalább szűz nem vagyok… A szex az már több alkalommal is összejött, ha meghívnak valami bulira, ott szinte fixen össze tudom hozni… Rövid távon tudom hogy kell bevágódni egy nőnél, meg tisztában vagyok vele, hogy mik a vonzó tulajdonságaim és azokat ha kidomborítom, pár óra alatt meg tudok szerezni egy csaj (legalábbis vannak sikerélményeim). De kapcsolathoz ez nem elég, hosszútávon unalmas vagyok és azt veszem észre, hogy manapság szinte minden lány vagy idősebb pasival van, vagy egy tesztoszteron bombával.


Múltkor kávéztam egy nálam félévvel fiatalabb(!) csajjal, aki annyira nem jött be külsőre mert szilikon melle volt, kicsit fel volt töltve a szája is, meg volt 3 nagyobb tetoválása és nekem ez annyira nem tetszik… Viszont a személyisége az őszintén megfogott, tetszett, szimpi volt (kivéve az, hogy a tetoválásait csupán a kinézetük miatt varratta és nincs jelentésük).


És akkor megfogalmazódott bennem, hogy “tök jó, itt egy lány akivel kapcsolatban nem zavarnak ezek a dolgok, kész vagyok a kompromisszumra, nekem bejön a személyisége és kész, ez az ami igazán számít… Akkor miért ne lehetne velem Ő ugyanígy”.


Ugyan csak beszélgettünk és ez nem egy randi volt, de egyértelmű jelzéseket adott, jelezte hogy érdeklődik irántam… Viszont utána megérkezett az egyik barátnőjének a párja (elve jött volna néhány barátnője, meg némelyiknek a párja is, engem is az egyik srác hívott el, kifejezetten egy esemény miatt, csak addig kávéztunk, amíg vártunk, de én a többieket nem is ismertem), aki egy tesztoszteron bomba volt, pedig csak 1-2 évvel volt nálam idősebb. Elképesztő mértékű volt köztem és a másik csávó között a kontraszt és szerintem ezt a csaj is észrevette…


Amikor volt jelen más is akivel összehasonlíthat, már másképpen viszonyult hozzám.

Később az egész társaság velem végig úgy bánt mintha sokkal fiatalabb lennék náluk, ezt nem tudtam nem észrevenni… Holott a többségnél idősebb voltam.


Az az érzésem, hogy ennyire fiatalos pasival mint én, nem akarnak összejönni a lányok, ahogyan ténylegesebb fiatalabb pasikkal sem. Viszont a mantrával ellentétben, velük sem azért nem akarnak, mert “éretlenebbek”… Az egy bizonyos kor felett nem kor és nem függő. Hanem mert társadalmilag ciki fiatalabb pasival járni, utána kapnák állandóan a kérdéseket, hogy “mégis hány éves ez?”, “Ez nem megszokott, a nők hamarabb ének”, stb. stb.


Megoldás lehetne, hogy én is ilyen gyereknek kinéző csajjal jövök össze, de az a baj, hogy nekik is az idősebb, vagy idősebbnek tűnő, minél férfiasabb pasik jönnek be, akik között viszont van egy csomó aki nyitott rájuk.


Küzd valaki hasonló problémával? Később ez javulni fog? Több esélyem lesz, ha idősebb leszek?

Tehetek e most azon kívül mást, hogy várok?



2022. okt. 12. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

"Tehetek e most azon kívül..."


Igen, fejezd be a mesek gyartasat.

2022. okt. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Külső változás?


Komolyabb frizura, pólók helyett ing és zakó, borosta,...?

2022. okt. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2.


Lehet, hogy kéne külső változás, de nekem nincs komolyabb érzékem ehhez…


Van ugye ez a “a kisfiú túlságosan komolyan akart felöltözni” effektus, ebbe a hibába nem akarok bele esni.


Szakállat tudok növeszteni, de nem áll jól sajnos.

2022. okt. 12. 15:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak olyan csajok, akiknek a “kisfiús” pasik tetszenek, ne akarj csinálni semmit. Ne másokhoz hasonlítgasd magad. Ennyi erővel, ha neked szimpi egy csaj, akivel beszélgetsz, megkedveled, belép egy modell csaj a helyiségbe, akkor dobod azt, akivel ismerkedsz? Nem.. Na látod.
2022. okt. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!