Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van hogy mindig kizáróla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy mindig kizárólag olyan férfi tetszik meg,akinek van valakije? Nagyon válogatós vagyok, ritkán tetszik meg valaki,viszont ha szökőévente előfordul, akkor az illetőnek kivétel nélkül van barátnője.

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék,sose kezdenék olyannal,akinek van barátnője,sőt a közeledésüket is elutasítom,mert már volt olyan többször,hogy én is tetszettem az illetőnek,de elutasítottam. Csak tényleg nem tudom miért van mindig ez, lehet bevonzom vagy ki tudja.

2022. okt. 15. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Te magad írod, hogy nagyon válogatós vagy.

Nyilván csak a legjobb pasik tetszenek.

Azoknak meg jóhogy van mindig nője.

2022. okt. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Liba vagy.
2022. okt. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez fordítva is igaz, hogy sok olyan nőnek van valakije, akit egy férfi eltudna képzeni maga mellé, mert valamiért nagyon izgalmasnak találja az illető személyt, de közben tudja, hogy jobb, ha elfelejti, mert jelenleg időpazarlás foglalkozni vele.
2022. okt. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
a jó pasik általában foglaltak
2022. okt. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Meg is valaszoltad a sajat kerdesed.
2022. okt. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
a foglalt férfiaknak van egy olyan kisugárzása ami addig tart amig van nojuk.. 1 honap alatt kb szertefoszlik és ugyan olyan egyszerű semmilyen férfi lesz akire rá se néznél..
2022. okt. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noren1989 ***** válasza:
37%

#8assal egyetértek. Vélhetően a biztonsàg és a bevàlt termék érzés vezérel.


Ettől függetlenül úgy làtom, h a működéset szinte csak vegetatív elemeket tartalmaz.

2022. okt. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem viszonylag kevés jópasi van. Azt veszem észre, hogy a nők nagyon élelmesek emiatt. Ahol egy halvány esély is megcsillan, azonnal rámennek, lestoppolnák.

Ha válogatós is vagy, pláne nehéz.

Tènyleg sajàt tapasztalat, hogy csak arra nem mennem rá, aki egy rakás szerencsétlenség.

2022. okt. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%
Sajnos sok olyan sorozat, film van ahol ezt vetitik az agyba , hogy a foglalt ferfival kezd a no aztan viszonyuk lesz.. Az embert nagyon sok mindennel manipulaljak , es kevesen veszik eszre vagy akarjak ezt elfogadni . A tudatos gondolkodas a kornyezet felismerese nem minden embernek megy , van aki mar gyerekkent jobban latja az embereket mint mas felnottkent.
2022. okt. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%

És ha 40 évesen pocakot ereszt az álomférfid, akkor már dobod a kukába?

Vagy mondjuk kirúgják a munkahelyéről? Akkor mit csinálsz?

Kicsit ösztön vezérelt vagy, pedig te is meg fogsz öregedni!


(Szerintem a külsőségek rabja vagy!)


Nyugi, én már látom hogy nem úgy nézek ki, mint 20 évvel ezelőtt!


Sok sikert!!

2022. okt. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!