Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként mit jelent számodra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként mit jelent számodra az, hogy sikeres férfi?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok.

2022. okt. 18. 21:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
10%

Havi nettó 1 milliós fizunál mar barmilyen pasival kavarnek.

25/n

2022. okt. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy önazonos, önálló. Számomra az a vonzó, mikor valakinek van saját személyisége és céljai. Nem nekem akar tetszeni, nem mindent azért tesz az életében, hogy megfeleljen, hanem önmagáért dolgozik, önmagán.


Kicsit én is ilyen vagyok. És úgy gondolom, csak egy olyan ember tudja igazán megérteni a motivációimat, aki maga is ilyen. Akinek vannak elvei, saját álmai és leszarja, ha más szerint ez esetleg hülyeség vagy nem ér annyit.


Itt vagyunk körülvéve egy rakás hülye emberrel, aki a társadalomnak esdekel térden csúszva és felteszi az egész életét arra, hogy dobjanak neki elismerésmorzsákat. Ott tartunk, hogy már gyereket is azért csinálnak egyesek, hogy a kiégett, unalmas haverszülőknek flexeljenek, hogy nekik is van és az övék több díjat szed be a szavalóversenyen, mint másoké. Túlárazott lomokat vásárolnak, hogy megmutassák, hogy nekik aztán összejött az élet ahelyett, hogy személyiséget növesztenének és magukba néznének. És elgondolkodnának azon, hogy MIÉRT kellenek nekik ezek a dolgok. Melyik űrt kell épp feltölteni azzal, hogy örülj annak, mikor anyád henceg veled a szomszédnak, aki 70 és a halál között a saját gyerekét sem ismeri meg, nemhogy a ti nyomorult életetek érdekelne? Vagy hogy olyan emberek kacsintgassanak neked, akiket a defektes belsőjük miatt felrúgnál, ha őszinte lennél magadhoz, miközben repesel az örömtől, ha lenyúlják azt, amiért te dolgoztál meg? Na, az ilyen emberekből nem kérek.


Nekem az az ember sikeres, aki magáért dolgozik és vannak elvei. Sajnos egyre kevesebb az ilyen ember. Itt gyakorin is azt látni, hogy azért akar a többség jól keresni például, hogy utána hagyja magát kihasználni. Azért tanul éveket, hogy utána más ékeskedjen az ő szellemi tulajdonával. És itt ez a kérdés, aminek ugyanez a motivációja. Hogy vajon mi kell másoknak. Azt sem tudod, milyenek azok a mások és szükséged van-e egyáltalán rájuk az életedben, de már meg akarsz nekik felelni. Szerintem ez szomorú.

2022. okt. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
83%

Miért arra vagytok kiváncsiak, ami amúgy a legtöbb embernek, (nem csak a nőknek) alap.

Legyél önálló, legyen saját munkád, próbálj valami jövő képet állitani. Legyenek céljaid.

Ide nem fogom kiírni, hogy én milyen egzisztenciával rendelkezem. De szerintem olyan alap dolgokkal, amiket azért igy 32 évesen már vagy illik megszerezni, vagy legyen folyamatban, hogy ezen céljaid felé tartasz.

Most oké néhánan kiírnak a nettó 1 millás fizut, meg hasonlókat, de baromság. De ezt én nem tudom komolyan venni se.

32F

2022. okt. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Az önbizalom, önismeret, önazonosság szerintem is a dolog alappillérei, és itt szerintem az a legfontosabb, hogy ő mit definiál sikeresnek (mert ha pl. illenek rá XY kritériumai a Gyakoriról, de szerinte ez nem jelent sikert, akkor ettől nem lesz boldog. Ha pedig XY-nek próbál megfelelni a gyakoriról, akkor pláne nem, mert elhanyagolja a saját vágyait). Aztán reménység szerint ezzel bevonzza azt az embert, vagy azokat az embereket, akiknek hasonló az értékrendje, és ezáltal a sikert is hasonlóképpen definiálják. Másrészt ha az ember eléggé jól ismeri magát, sokkal nagyobb előnnyel indul, és tud egy sikeres életet kialakítani pl. pályaválasztás vagy párválasztás terén. Illetve az önbizalom, önazonosság és társaik megléte már önmagában siker, mert nem túl sokaknak van ilyen. :D


Amúgy nálam nem különülnek el nagyon a sikeres férfi és a sikeres nő tulajdonságai, mármint pl. a saját életemben is azt érzem sikernek, amit egy férfinál is.


Szóval ezek a dolgok önbizalmat leszámítva: munkailag sikerült nagyjából a szakmájában elhelyezkedni, van egy állása, amit szeret, és ami jól megy neki. Jól keres - ezalatt azt értem, hogy az alapkiadásokon túl tud félretenni, néha-néha költeni egy mozijegyre, étteremre, hobbitevékenységre, évente egy nyaralásra (nem Balira gondolok), néha-néha egy-egy belföldi útra. Vannak szoros emberi kapcsolatai, akár családdal, akár barátokkal, jól feltalálja magát egy társaságban. Vannak hobbijai, dolgok, amiket szeret csinálni, van rutinja, van élete a párkapcsolatán kívül is. Határozott, vannak céljai, és tesz is értük. Képes évekig, akár az élete végéig fenntartani egy egészséges (!) párkapcsolatot. Illetve férfiaknál óriási plusz, ha ki tudja fejezni az érzéseit, van empátiája, mert nagyon sokan ezeket a dolgokat elnyomják magukban.


26N vagyok.

2022. okt. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
ha valaki tul tesz sajat magan .. lehet az olyan ember is aki semmit nem ert el de tul probál lendulni. nem feltetlen mindig a legjobb sikereket elért a legerosebb.
2022. okt. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
12-es, nem vagy segghülye, én is így látom a világot, a profi marketingesek teljesen felborították az értékrendeket az egyszerű emberekben. Pont ilyen személy vagyok, mint te csak férfi, nem keresek párt, csak az egyetértésem fejeztem ki.
2022. okt. 19. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Határozott céljai vannak és tesz érte. Több milliós jövedelme van.
2022. okt. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Sikeres ha boldog is abban amit tesz! Lehetnék pásztor is éppen, rajtam múlik minek tartom magam vagy a másikat. A siker fél boldogság, boldogság nélkül semmit sem jelent nekem!
2022. okt. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt, hogy olyasmivel foglalkozik ami tényleg érdekli és amit szeret csinálni. Annyi pénze van, hogy abból meg tudja valósítani az álmait (ez mindenkinél más összeg). Úgy általánosságban olyan az élete (legalábbis többnyire) amilyennek szeretné.
2022. okt. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Lakás, kocsi, nyaralás, saját vállalkozás.
2022. okt. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!